Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak időhúzás vagyok a "baráto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak időhúzás vagyok a "barátomnak"?

Figyelt kérdés
Az illetővel régebben együtt voltam két évig aztán szakítottunk, neki is és nekem is volt kapcsolatom azóta. Aztán megint egymásra találtunk úgy fel éve de nagyon megbántott és szakitottam vele. Aztán irt egy levelet amiben kifejtette hogy hülye volt stb szeret és közös jövőt akar. Be is dőltem jól megvoltunk egy hónapig aztán jött a vizsgaidőszak és idegesebb voltam a megszokottnál aminek mindig veszekedés lett a vége. Az utolsonal megbeszéltük hogy én megpróbálom visszafogni magam ő meg nem idegesít fel a sertegeteseivel meg egyebekkel. Ettől függetlenül úgy kezel mint egy szexpartnert, kb vsak szexelunk aztán alszunk minden találkozón pedig hívtam már vacsizni erre-arra (mindig kitálal vmit hogy miért ne). Ja és minden közösségi programból kihagy, meg arra a sulibalra is egyedül (haverjaival") akar menni, ami ott lesz ahova én is jártam. Szerintem nem akar felvállalni és azért van velem hogy húzza az időt ha jönne valaki "jobb". Csak akkor nem értem minek kellett szerelmet vallani.

2017. jan. 19. 18:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, ha egyszer szakítottatok, főleg, úgy, hogy nem békével váltatok el, írtad, hogy nagyon megbántott, akkor én nem kezdtem volna vele többet. Ha egyszer szakítottatok, vagy felmerült még a gondolata is, akkor onnantól kezdve nincs mit tenni, egy újrakezdett kapcsolat már csak árnyéka önmagának, újra felfognak merülni a régebbi sérelmek, gondok.


A baj az, hogy te ennek ellenére belementél, és nem is értem a hozzáállásodat. Neked ez, mint szexkapcsolat nagyon is bejön. Aki biztos lenne magában már rég otthagyta volna ezt srácot, de neked ez így jó. Ne haragudj, de ennyire ne légy naív.

2017. jan. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%

#1-vagyok.


Nem tudom hány éves vagy, de azért észre lehet venni, hogy ha bepaliznak és csak kihasználnak, már az első pillanatban. Ezt azért egy tapasztalt, komoly kapcsolatra vágyó nő megérzi.


24F

2017. jan. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen tisztában vagyok vele, hogy naiv vagyok, nem tudom miért ragaszkodom ennyire hozzá, szívem szerint hagynám a francba. Csak tudom hogy akkor egyből kellenék neki és nem hagyna békén amíg ismét meg nem bocsátok. Ha lenne valami új pasi könnyebb lenne de így nekem patthelyzet. Az egyedülléttől is félek, rég voltam már szingli és nem tudom, hogy képes lennék e a dolgaimra koncentrálni, ha nem áll mellettem valaki. Most biztos jönne a kritika hogy nem szabad másokra főleg nem kapcsolatra támaszkodni de nekem egyedül nagyon nehéz.
2017. jan. 19. 18:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgyis megbocsátasz, akkor nem értem a kérdést. Mi nem tudunk helyetted szakítani vele. Ezt neked kell megtenni.
2017. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ciki vagy neki

de hogy neked ő nem ciki, na az gáz

2017. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

Na ez itt a globális probléma. (Nem szeretnék pszichológus, vagy párkapcsolati tréner szerepébe átcsapni, de...). A kényelmi kapcsolatok az ismerősök körében nagyon elterjedtek. Egyik haverom is 4 éve van együtt a barátnőjével, folyton amikor én is ott vagyok náluk, veszekednek. Apró, jelentéktelen dolgokon és nekik ez nagyon is megfelel, nincs igényük a többre, gyerekesen viselkednek, ellustultak. A férfi helyében én már rég ott hagytam volna, de én nem akarok beleszólni a "kapcsolatukba". Csak az idejüket húzzák, nem vágynak többre. Ha ez így neked megfelel, akkor mi GYIK-esek nem szólunk bele, nincs is hozzá jogunk, csak akkor ne add elő úgy, mintha zavarna.


Én mint férfi, biztosan talpraesettebb lennék ilyen helyzetben, ha én kerülnék ilyen kényelmi szituációban, szakítanék.

2017. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
najo teljesen igazatok van, marhára bántja a büszkeségem ez az egész csak kellett valami visszajelzés hogy tényleg nagy gondok vannak. amint tudok beszélek vele és véget vetek ennek, soha többé nem akarok senkinek sem a játékszere lenni és inkább a magány mint ez..
2017. jan. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!