Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk? Összejönnétek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Összejönnétek egy olyan lánnyal akinek büdös a szája?

Figyelt kérdés
Gyereke is van, de csodaszép a hölgy!
2017. máj. 12. 20:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindig meg tud lepni hogy mekkora k*csögök a váaszolók egy része itt gyakorin,és akkor csodálkoznak ha nem kellenek egy nőnek sem..én is azt mondom,hogy ez valami betegséget jelez (baktériumok,gyomorprobélmák,cukorbetegség,de az is lehet hogy szimplán csak olyan ételeket eszik,amelyek okozzák a szájszagot)..
2017. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A fogínysorvadásra használjál Meridol fogkrémet, az drága de segít! Kb. 1-2 hónap alatt elmúlik.
2017. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem, több okból sem.

Nem tudnék hozzá vonzódni. Hiába tetszik külsőre, ha egy csóknál vissza kellene fogni magam, nehogy szájba hányjam... ez nem az a szintű szépséghiba, hogy most kicsit eláll a füle, vagy görbe az orra stb. Én sem vagyok tökéletes, de ezt nem. Ha beteg, kezeltesse magát, spóroljon orvosra, oldja meg és utána ismerkedjen.

Saját gyereket sem biztos hogy szeretnék, másé főleg nem hiányozna.

Végül, valószínűleg túl idős hozzám.

2017. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Vegyél Listerine szájvizet. Nem poénnak szántam v reklámnak. Napi 3-4 öblítés és máris jobb lesz.
2017. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!