Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek nagyobb esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nagyobb esélyem lenne közvetlenül ébredés után csajozni?

Figyelt kérdés
Normál esetben 170 magas vagyok - ha fizikai munkát (kondizás, pakolás, kemény takarítás) végzek akkor 169-re megyek össze, de néha csak kíváncsiságból reggelente megmérem magamat és ilyen átlag 1,5 centivel vagyok magasabb (főleg ha sokat alszok). Az bizonyára teljesen evidens, hogy a nőknek minden egyes centi számít, de lehet, hogy érdemesebb lenne közvetlenül ébredés után elmenni valahova és csajokkal ismerkedni, mert lehet, hogy éppen sikerülne összejönni olyan lánnyal, akinek ez a 1,5 centi hiányzik ahhoz, hogy magassarkút is bátran fel tudjon venni. Vagy szerintetek ez hülyeség? Bár szerintem is, mert 175 alatt szvsz kvázi esélytelen egy férfi, de azért 1,5 centi csak egy szemmel látható növekedés. Főleg, hogy volt már csaj, aki összejött volna velem, ha 170 helyett 172 lennék (ezt konkrétan el is mondta nekem). Végül még egy dolog és ez lehet már tényleg nagyon belemagyarázás, de azt vettem észre, hogy reggel több csaj szokott megbámulni a buszon (amikor ritkán előadásra megyek), mint este. Ez is lehet azzal a 1,5 centivel van összefüggésben? Ti mit gondoltok erről az egészről?

2017. máj. 13. 11:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
170 centi vagyok a baratom meg 162... 2 eve egyutt vagyunk. Rohadtul nem ezen mulik. Pedig ha akarnam lenne nala joval magasabb pasim kb 2 perc alatt. De nem kell.
2017. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!