Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet csak egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet csak egy nőt választani és megállapodni mellett?

Figyelt kérdés

Egyre gyakrabban kapom meg azt,hogy miért nincs állandó barátnőm,élettársam,feleségem.


Nem tudok egy nő mellett lehorgonyozni.Nem tudom mások,hogy képesek rá.

Minden nő másképp szép,kedves,aranyos,másképp szeret,másképp jó a szexben.

Másról lehet vele jókat beszélgetni.

Átbillentem,mert régen elég félénk voltam,most meg idődről időre új hódítás kell.

Milyen csodás időszak amikor lehet flörtölni,csapni a szelet,amikor ott van a levegőben,hogy itt még bármi lehet.

Nem arról van szó, hogy kihasználnám a nőket és csak egy éjszakás kalandot akarok.kaptam lég visszautasítást is.Nincs ezzel gond.


Miért baj ha nem tudok megállapodni?

Hogy lehet lehorgonyozni valaki mellett?

Miért jó az?Nem lesz a másik túl unalmas egy idő után?



2017. febr. 13. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Gondol arra, hogy szerzetes is lehet az ember és élhet boldogan. Nincsenek szabályok, annyiféleképpen lehet jól.
2017. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Promiszkuitás.

A jelenségednek még neve is van.

2017. febr. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el, nagyon jó dolog ám az, amikor van egy biztos pont az életedben, akire mindig számíthatsz és melletted van. Úgysem kaphatsz meg minden nőt, meg amúgy is mindenkinél van jobb, nem lenne jobb lehorgonyozni valaki mellett? Nem voltál még szerelmes, szerintem csak erről van szó - olyankor fel se merül, hogy más nők kerüljenek képbe bármilyen módon. Kívánom, hogy tapasztald meg egyszer.
2017. febr. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Aki önmagával sincs rendben, jobb ha nem horgonyoz le senki mellett. Ha majd meggyógyultál, akkor lesz igényed egy ember mellett elköteleződni. De ezt csak felnőtt fejjel leszel képes felfogni.
2017. febr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Meggyógyultam? Beteg lennék?

Az évek számát tekintve már erősen felnőtt vagyok.

Promiszkuitás... "hosszabb"-rövidebb iedeig együtt vagyok néha valakivel és amikor kilépek a dologból akkor vagy nem érdekel csajozás vagy belevetem magam.

Jó érzés ismerkedni.

Van,hogy nem is kell a szex csak a tudat,hogy ebből az is lehetne.

Aztán volt szerencsém olyanhoz is,hogy csak szexre kellettünk egymásnak,néha közös program,de nem lett belőle kapcsolat.

2017. febr. 13. 23:28
 6/7 anonim ***** válasza:
50%

Bizony, van ilyen!

Lehet hogy ez egy betegség, de kigyógyulni nem lehet belőle az biztos! És meghalnék ha kigyógyítanának!

Én imádom így az életet; ebből nem lehet kilépni, mert a "vadászösztön" akkor is működik, ha különösebben nincs szükségem új kapcsolatra... ráadásul a csajok egymásnak adják a kilincset, sokszor meg sem kell mozdulni.

Én igyekszem nem visszaélni a helyzettel, és a nyitókép elején elmondom, hogy a hűség számomra nehéz teher, amit nem tudok/akarok/bírok cipelni, viszont nagyon őszinte vagyok.

Sok boldogtalan nőnek okoztam felüdülést, boldogságot kielégülést az életében, úgyhogy végül is én úgy gondolom hogy jó ember vagyok, nekem ez a feladatom...

2017. febr. 14. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem megy, ne erőltesd. Mindenkinek az a legjobb, főleg ha eleve tiszta sor az első perctől, hogy neked ez nem működik.

Sokkal jobb, mint a társadalmi nyomás miatt látszólag megállapodni egy nő mellett, aztán pedig tönkremegy melletted. Főleg, ha gyerek is van, mert ugye ez a következő elvárt lépés egy komoly kapcsolatban.


Akkor inkább vállald fel, hogy ez nem a te életed, és nyugodtan állítsd le azokat, akik bele akarnak szólni, hogy hogyan élj.


Megváltozni nem fogsz, ebben biztos lehetsz, nincs az a nő, aki mellett le tudnál horgonyozni.

2017. febr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!