Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony önértékeléssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony önértékeléssel rendelkező srácok! Mégis mivel lehet titeket rávenni, hogy végre lépjetek?

Figyelt kérdés

Főként most azokról a srácokról beszélek, akik nagyon kedvesek, gálánsak, okosak, jó humoruk van, egyszóval egy főnyeremények, de még sincs barátnőjük, mert ... mondjuk hogy csúnyák.

Én pont ismerek egy ilyen srácot, és ha jól emlékszem eleinte én is egy kicsit csúnya arcúnak gondoltam, de miután megismertem, rájöttem hogy milyen csodás személyiség, és már teljesen másként nézek rá :)

És szerintem én már kezdetektől fogva tetszettem neki, de mégse volt semmi.

Srácok, mégis mit kéne tennem, hogyan adjak neki bátorítást, hogy tegyen valami egyértelmű dolgot?



2017. máj. 13. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
esetleg...próbáld ki...hogy ilyen esetben...tegyél te valami egyértelmű dolgot / lépj te elsőnek? gondoltál már erre?
2017. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
39%
Kamu a kérdés, de ha esetleg mégsem, akkor egyértelműen tudtára kell adnod, hogy ő is tetszik neked. Enélkül még egy egészséges önértékelésű srác is ritkán lép.
2017. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
37%
Nyomd hozzá a cicid.
2017. máj. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1: Hát én is mindig figyelmes és kedves vagyok vele, nevetek a viccein stb:D... De egyrészt nem is tudom hogy mit kellene tennem, ha én akarnék lépni, másrészt én afféle régimódi típus vagyok, aki még abban hitben él, hogy a srác udvaroljon, ne a lány... :)


#2: Nem tudom miért gondolod h kamu, én ezt tényleg komolyan gondoltam :o


#3: Ööö... köszi...:D,

amúgy baráti alapon meg szoktuk ölelni egymást, szóval ha így vesszük, már megvolt :D

2017. máj. 13. 20:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az első lépés megtétele nem udvarlás. Sok esetben tényleg csak annyi kell, hogy egyértelművé teszed, hogy szabad az út, udvarolhat, és akkor udvarolni is fog. Sok esetben, de nem mindig. A lényeg az, hogy arra figyelj, hogy milyen ő maga, és ne a "régimódi vagyok, ragaszkodom valamihez, amit azt sem tudom, miért hiszek"-elvet kövesd, mert ebből semmi jó nem sül ki. Azaz annyi de, hogy legalább nem fogtok járni, és kap esélyt egy érett gondolkodású lányra.
2017. máj. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hívd el egy olyan programra, amit eddig nem csináltatok közösen.

Elmehettek este sétálni kettesben vagy hasonló meghitt dolog. Esetleg elmondhatod neki, hogy mit érzel, vagy ha leültök egy padra és közel kerültök egymáshoz, szájon csókolhatod. (nem nyelves csókra gondolok, csak amolyan pihe-puhára)

Szurkolok nektek! *.*

Az én férjem is ilyen (pontosabban csak volt, mert rengeteget változott az évek alatt). Nagyszerű ember, tele önbizalomhiánnyal. Neki is az kellett, hogy én lépjek először, utána már minden ment a maga rendje szerint.

2017. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

senkit nem érdekel milyen módú vagy, és miben hiszel, ha boldogságra vágysz, és szeretnél párkapcsolatot ezzel a fiúval, akkor elhívod randizni, kész

utalgatások és körítések nélkül, úgy ahogy kell, egyenesen, randira elhívod, kész, meg van oldva a probléma, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem, az évek viszont telnek, és az élet rövid

2017. máj. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lépjél felé először Te. Jelezgethetsz neki, de főleg akkor ha tapasztalatlan, nem fogja venni és ugyanúgy nem lép. Mit veszíthetsz?

Magánvélemény: amikr olvastam az első válaszokat, már tudtam, hogy a "régimódi vagyok" érvet fogod használni, hallottam más nőktől is. Nincs ezzel semmi baj (nekem), csak akkor ne lepődj meg, ha nem fog minden férfi kezdeményezni nálad, aki neked megtetszik. Döntsétek el, hogy a 18. vagy a 21. században akartok élni.

2017. máj. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem nem lehet rá venni mert olyan luzer vagyok hogy köszönés után gondba lennék!Csak le járatnám magam!Amúgy is ronda vagyok nincsen olyan nő a földön akinek kellenék.
2017. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!