Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye azt belátjuk végre, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye azt belátjuk végre, hogy nem a kisugárzás számit, hanem a külső?

Figyelt kérdés

tegnap bementem este a városba pesten, aztán jött egy csaj szembe a haverjaival és:


"berugtam, nem akarsz velünk inni?"


utána meg mentem az utcán és jöttek szembe nők ugyanugy mint ahogy máskor is, és olyan 1-2 mp-ig néztem rá és már mondta a csaj, hogy HELÓ


:OOO Ja és ezek olyan csajok voltak, akik nekem már nagyon kategorián felüliek, nem is dugtam még meg egy olyat se.


és a kisugárzásom ugyanugy nulla volt. Különösebben ki sem voltam öltözve.


Máskor meg ugyanezzel a kisugárzással volt, hogy be se engedtek szórakozóhelyre, mert "neked ilyen öngyilkos fejed van"


Amikor meg jól is érzem magam, akkor meg természetesen megintcsak nincsen semmi női érdeklődés.


2017. máj. 14. 18:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A kisugárzás alapja a külső. De ehhez jön még a magabiztossság, intelligencia is.
2017. jún. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kisugarzas alatt en azt ertem hogy latsz e benne valamit ami megfog. Vegyuk pl ha bajos a mosolya, ha szereted h felenk a tekintete, stb

Ezek sokkal fontosabbak mint az hogyan van feloltozve vagy hogy all a haja.


Ha valakinek olyan a kisugarzasa akkor reggel pizsamaba kocosan is latni fogod benne azt amiert megtetszett amikor eloszor meglattad.

2017. jún. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én alapból nem értem a kérdést. A külsőd más lett ezek között az alkalmak között? Vagy nem értem.
2017. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!