Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz az hogy a külső nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a külső nem számit csak a kisugárzás?

Figyelt kérdés
ha valaki nem szép arcilag,de a kisugárzása az nagyon nagy az számit nem?
2017. márc. 25. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is a kisugárzás számít. Nekem legalábbis az.
2017. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Igen számít.


Az ember nem úgy válasz egy életre párt, hogy "Mindegy milyen a személyisége, csak jól nézzen ki."


Nyilván próbálja az ember sajátmagának a legjobbat megtalálni, amibe az is beletartozik, hogy a kisugárzása jó legyen... szerintem :)

2017. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 hugyosgalacsin ***** válasza:
77%
ezen én is sokszor gondolkodom! a napokban láttam egy párt a lány tag gyönyörű volt a férfi meg pocakos összeérő szemöldökű, szóval valami mégis csak van benne, hogy nem annyira számít a külső
2017. márc. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
csak mert régebben irtam ki egy hasonló kérdést,és akkor a nők többsége azt irta hogy ő arcra megy nem kisugárzásra
2017. márc. 25. 21:16
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Valamilyen mértékben szerintem számít a külső is, de a kisugárzás, a megnyerő férfias személyiség sokkal többet nyom a latba. Meg ha a külsőn teljesen nem is tudsz változtatni, de igényes, divatos öltözködéssel, egy jó frizurával azon is lehet javítani.
2017. márc. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

itt a harmadik válaszolóval egyetértetek?


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



mondjátok hogy nem..


én láttam 130 kilos lányt akinek nagyon eszméletlen kisugárzása volt

2017. márc. 25. 21:24
 7/15 anonim ***** válasza:
49%

Ez a nem számit a külső, ezt a csúnya emberek találták csak ki....

:)

2017. márc. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6 Kérdés mennyi az annyi, meg minél több, annál jobban kell balanszolni a kisugárzással is, meg valamivel kisebbek szerintem az esélyek :/ De szerintem nem lehetetlen, mondjuk jó tudni minél több dolgot, hogy mi kell a női vonzalomhoz (bár ezt alapjáraton is. )
2017. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
van olyan is akinek annyira nem érezhető a kisugárzása,attól még belül biztos nagyon értékes,ennek ellenére nincs szerencséje a szerelemben.
2017. márc. 25. 21:32
 10/15 anonim ***** válasza:
Valóban számít, de azért nem baj ha a lány megpróbálja magából kihozni a maximumot (saját önbizalma miatt). Az arc nyilván adott, de egy kis sminkkel, egy jobb alakkal, hozzá illő stílussal, ÉS jó kisugárzással tökéletes :)
2017. márc. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!