Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan előfordult már mással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan előfordult már mással is, hogy valakit a munkája vagy az adott helyen a betöltött pozíciója miatt kívántatok meg?

Figyelt kérdés
Emlékszem, hogy amikor ismerkedtem egy nálam 7 évvel idősebb nővel, már a kora miatt is érdekes volt számomra, de rendesen rátapadtam, amikor kiderült róla, hogy ráadásul még főnök is a munkahelyén. Tisztán emlékszem az érzésre, hogy amikor ezt elmondta egy fél másodperc alatt nőtt meg előttem az "értéke". És nem arról van szó, hogy pozíció szerint kategorizálom az embereket, de izgatott, hogy egy ilyen felelősségteljes ember engem kívánatosnak tart. Aztán le is feküdtünk, azóta már valahogy nem hoz lázba ez a dolog. Mással volt ilyen? Szerintem pl. a tanár-diák viszonyban is ez lehet a mozgatórugó. 29/F
2017. máj. 16. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:

13 évesen halál szerelmes voltam a tesitanáromba, valószínűleg azért, mert tiltott volt, ő komoly, érett férfinak tűnt, nekem meg imponált ez csitriként. :)


Azóta nem volt ilyen.

2017. máj. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Részben. Most is tetszik egy pasi, alapból vonzó, helyes, okos, stb. stb. és a pozíciója még "rátesz egy lapáttal..." :)
2017. máj. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RoseTyler ***** válasza:
Nekem a laborköpeny dob egy nagyot a pasik vonzerején (orvosokra spec mégsem bukom), meg számomra a természettudományokat oktató tanárok is vonzóbbak az átlag pasiknál. :) 32N
2017. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a tűzoltók jönnek be nagyon. De az egyenruhás férfiak is vonzóak számomra.
2017. máj. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!