Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfi vagy nőtöbbletet tapaszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi vagy nőtöbbletet tapasztaltok inkább 35 éves alatti korosztályban?

Figyelt kérdés
Én férfiként inkább nőtöbbletet látok, munkahelyen, buszon villamoson, tanfolyamokon, mint mind több nő látok. Talán egyedül a társkereső oldalakon látok több pasit.
2017. máj. 16. 15:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jócskán nőtöbbletet láttam mindkét egyetemen, ahova jártam, pedig nem btk-szak volt egyik sem. Én csak a társkeresőn láttam férfitöbbletet, meg azoktól az emberektől hallom, akik minden nap ezen az oldalon panaszkodnak.
2017. máj. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Azt látod, amit nézel.
2017. máj. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én tudom, már több nő tanul felsőoktatásban, mint férfi, erről van is valami statisztika.
2017. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hát én mérnökire jártam, ott férfitöbblet volt, utána TBs OKJ-n meg női :). Vannak női/ffi szakmák, ezek alapján nincs értelme következtetéseket levonni. Hobbiknál dettó: aerobikon több a csaj, számtech fórumokon több a pasi. Sőt a plázákban is több a csaj, mert több időt töltenek vásárlással. Buszon, metrón szerintem kiegyenlített a mezőny.
2017. máj. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Magyarországon akkora férfitöbblet van abban a korosztályban mint Kínában. Mert több fiú gyerek születik, viszont nőből meg több megy el, így alakul ki a kínai férfitöbblet. A magyar társkeresőkön már 10-11X annyi a férfi mint a nő, és a valóságban is mindenhol sokkal több férfit látsz.

Más a helyzet külföldön, én például Ausztriában több nőt láttam. Voltam osztrák dizsiben is, egymást követő 3-4 napon keresztül és még ott is megvolt az 50-50%-os arány, egy szórakozóhelyen. Magyar szórakozóhelyeken meg mi van? Szinte csak férfiak, gyakorlatilag verekedni kell egy nőért...

2017. máj. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5. Az Kínában van...... nálunk több férfi megy ki, mutassak hivatalok statisztikát.... Ezt nem tudom honnan szedted....
2017. máj. 16. 15:57
 7/16 A kérdező kommentje:

okos 5-ös....Mi abban hogy valós adatokat mondasz??


[link]


A KSH kutatói továbbra is úgy látják, hogy külföldre túlnyomórészt a fiatalabbak mennek: az emigráns magyarok 44 százaléka 30 év alatti, 77 százaléka pedig még nincs 40 éves. A kivándorlók többsége, 54 százaléka férfi, közel kétharmaduk nőtlen. A legvonzóbb tartózkodási hely a kivándorlók számára még mindig Németország, az Egyesült Királyság, illetve Ausztria.

2017. máj. 16. 16:03
 8/16 A kérdező kommentje:
5. Arról, hogy rossz körökben és helyeken mozogsz és sikertelen vagy az ismerkedésben, arról nem a "férfitöbblet" az oka
2017. máj. 16. 16:10
 9/16 anonim ***** válasza:

#7


Abban benne vannak a munkásszállós alkalmi melósok is, de azok ott nem csajoznak. Én láttam svéd és német statisztikákat is, azoknak a magyaroknak akiknek bejelentett külföldi lakcíme van, azoknak 55-56%-a nő.

2017. máj. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"Én láttam svéd és német statisztikákat is, azoknak a magyaroknak akiknek bejelentett külföldi lakcíme van, azoknak 55-56%-a nő."


Szeretném én azt a svéd statisztikát látni, ami így népességre lebontja a statisztikát... :D

2017. máj. 16. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!