Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Átlagos férfik mit tapasztalto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagos férfik mit tapasztaltok társkereső oldalakon, mire számíthatok átlagosnak mondott, nem kövér férfiként?

Figyelt kérdés
Most szeretném kipróbálni először a netes ismerkedést.
2017. ápr. 21. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbát megér, én találkoztam normális, jól kinéző nőkkel.
2017. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Fel kell kötni a gatyát. Akárkivel nem állnak ám szóba. Figyelembe véve, hogy kb 5x annyi pasi van fent, mint csaj, nyilván megtehetik, hogy a bőség zavarában nagyon válogatnak, és csak a leghelyesebbeknek írnak. Átlagos pasiként mondom, hogy nem lehetetlen összehozni egy randit, vagy szexet, ha előnyösek a képeid, de az esetek 90%-ában nem jutunk el a második randiig, nagyrészt a lány döntése miatt, de előfordul, hogy a csaj csalódás élőben. Igazából október óta vagyok fent, kb 13 lánnyal randiztam, 3-mal lefeküdtem, eggyel meg most egyelőre a csóknál tartunk. Amire különösen ügyelj, azok a csalóka képek. Soha ne dőlj be az arcfotóknak, keresd az egész alakosakat! Ha valakinek az utóbbiból egy sincs, biztos nem előnyös alkatú, ez 99%, tapasztalat.
2017. ápr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, és melyik társkereső, melyik város? Hátha tudok specifikusabb tapasztalatokat mondani.
2017. ápr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg az energiabefektetést.
2017. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan nem használtam még, de két jó barátom is. Több csajjal is találkoztak onnan és a végén össze is jöttek eggyel-eggyel.

25 év körüli átlagos pasik

2017. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Ki itt belépsz, hagyj fel minden reménnyel."


Elszomorító, lehúzó dolgokra számíthatsz. A lényeg, hogy ne fizess, mert az üzemeltetők csinálják a legnagyobb átverést az animátoros, botos kamuprofiljaikkal, és az inaktív regisztrációk, meg az ego tuningolók nem törlésével.

2017. ápr. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nagy ívű tervekre ne számíts az ottlévő béna tagoktól. Bárhogy jól is néz ki a csaj akkor is valamiben súlyosan problémás. Tíz évig voltam fent és tapasztalatból mondom.

Tehát csak arra vigyázz hogy a lelkivilágod és önbizalmad ne sérüljön tőlük. Ha érzed hogy lenéznek akkor töröld onnan magad azonnal. Tizesből nyolcas pasiként mondom, hogy volt olyan hogy embernek nem éreztem magam ennyi riherongy között.

2018. dec. 8. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!