Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőgyűlölők miért akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőgyűlölők miért akarnak mégis barátnőt?

Figyelt kérdés
Itt is rengeteg kérdés és komment van, amiből fröcsõg a gyűlölködés, hogy minden nő ilyen meg olyan, csak a pénz kell, a rondák is csak jó pasit akarnak, direkt tönkreteszik a férfiakat stb., mégis nőt akarnak. Mit várnak? Vagy nem is hiszik amit mondanak?
2017. ápr. 29. 14:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Mert elfáradt a csuklójuk.
2017. ápr. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Saját maguktól se tudják, hogy mit várnak, nemhogy egy nőtől. Az a baj, hogy segíteni sem lehet rajtuk, mert az élet más területein is egy csőd aki ilyeneket írkál ide, legyen szó munkáról, tanulmányokról, sportról, önállóságról, bármiről. Ha hirtelen az égből az ölükbe pottyanna egy ideális nő, vele sem tudnának mit kezdeni, néhány hétig eljátszanák a "rendes, kedves" srácot aztán ugyanúgy tönkretennék, mint saját magukat.


Igazából én nem bánom, hogy vannak ilyenek, mert normális férfiként így jobb esélyekkel tudok ismerkedni, de valahol azért mégis szomorú.

2017. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
88%
Mert a nőgyűlölők valójában nem a nőket gyűlölik,hanem a helyzetet,hogy nem sikerül szorosabb kapcsolatot kialakítani egy nővel.
2017. ápr. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
22%

Tehát ha valaki leírja,amit tapasztal a való életben,akkor nőgyűlölő lesz? :D Értem.

Tudod nem mindenki születik jó genetikával,helyesnek. Ez pedig manapság a nőknek már alapvető elvárása lenne sajnos. Viszont az,hogy milyennek születik az ember,milyen arccal,genetikával baromira nem tehet róla,beleszólása sem volt.

Azonban a nők kizárólag ezen tulajdonság alapján döntik el,hogy egyáltalán szóba állnak-e veled.

2017. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
81%
4-es: Én még sose láttalak, de mégis roppant módon taszítasz, pusztán a gondolataid révén. Elgondolkodtató, nem? Persze foghatod a sose látott külsődre is...
2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
31%
#4 Házhoz jössz pofpnért?
2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%

"Nem születtem helyesnek blablabla..."


Én szóltam, hogy ezek menthetetlenek. Kedves 4-es, vegyük példának a Tindert, ahol sokkal jobban számít, hogy "helyesnek született-e" az ember, mint bárhol máshol. Vannak olyan napjaim, amikor belelendülök, és kb. 80-90 nekem is tetsző lányt kedvelek. Ezek közül általában egy(!) match szokott lenni, az se rögtön, hanem a nap során, vagy éjszaka jelez, hogy valaki kedvelt. Ez egyáltalán nem arról árulkodik, hogy "nyertem a genetikai lottón", vagy ilyesmi, amit ti szoktatok folyton mondani.


Te mit tennél? Nyilván fröcsögnél magadban arra a kb. 80-90 lányra, akiknek nem tetszettél. Én elbeszélgetek azzal az egyel - természetesen nem azzal a hozzáállással, ahogy te írtad a 4-es válaszod. Próbálok érdeklődni felőle, jó színben feltüntetni magam, aztán lesz ami lesz. Volt már találkozóm innen is, Tinderről is, Anotalkról is, és nagy ritkán személyesen is összejön azért valami. Nem mondanám, hogy rosszul sikerültek. :D Fun fact: alacsonyabb is vagyok az átlagnál.


Szóval ahelyett, hogy rinyálnál, ideje lenne elengedned a világfájdalmad, és egy kicsit másképp állni magadhoz és az ismerkedéshez.


(#2)

2017. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
31%

5-ös.

Egyébként én is felpontoztalak,mert van abban valami,amit írsz. Igen,valóban negatív gondolatok ezek,de ha az ember egész életében ezt tapasztalja,akkor miért mondana mást?

És tudod még szóba sem állnak velem a nem tökéletes genetikám és külsőm miatt,szóval esélyem sincsen rá,hogy beszéljek velük egyáltalán.Így bizony bukta a dolog,hogy amiatt nem menne a dolog. :D

Aki nem így gondolja,ahogyan én,azt elviszem szívesen magammal,jöjjön csak és megmutatom élőben is...

Haveromat is szívesen elhívom,aki buta mint a föld,de mivel helyes,ezért bármit mond nyert ügye van. Múltkor beszélni nem tudott angolul a külföldi csajokkal,de azok meg csillogó szemekkel mosolyogtak még akkor is rá.

Amikor én csak szimplán beszélgetni akartam velük,arrébb mentek,lekoptattak.

Nos akkor hol is van a hiba? :D

2017. ápr. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
82%
8-as: Biztos hogy csak a külsőd a gond? Ebben miért vagyunk ennyire biztosak? Más hiba nincs benned? Nem lehet, hogy a csajok kiszúrják, hogy egy megkeseredett alak vagy, akitől menekülni kell?
2017. ápr. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
51%

#4 Abba valóban nincs beleszólásunk, hogy milyen arcot adott nekünk a genetika, viszont, hogy milyen emberré válsz, az csakis rajtad múlik.


A nőgyűlölők nagyon is vágynak egy nőre, társa, aki szereti őket, viszont mivel belül egy rothadó senkik, így nincs nő, aki rájuk fanyalodna. És könnyebb ezért a másikat hibáztatni, mint belátni a saját hibáikat és változtatni rajtuk.

Azért mert nem kellesz valakinek, az nem a másik hibája. Mint ahogy neked is megvan a jogod, hogy szabadon választhass párt, úgy másnak is jár ez.

2017. ápr. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!