Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi gyakori, hogy egy 23...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi gyakori, hogy egy 23 év körüli nő azért szingi, mert olyannal már nem kezdene párkapcsolatot, akivel semmi esélyt nem látna házzasságra a későbbiekben?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok, kíváncsi vagyok ez mennyire gyakori. Legtöbbször nincs olyan akivel bármennyi esélyt is látnék házasságra, olyan kapcsolatba pedig már nem mennék bele amiről tudom, csak pár évre ideiglenes.

2017. máj. 17. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen is ilyen voltam, most is az vagyok. Számomra az ilyen értelmetlen.
2017. máj. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szóval inkább vagyok egyedül és várok, ismerkedek, minthogy belemenjek egy sima párkapcsolatba amiről tudom, hogy abból házasság úgysem lesz.
2017. máj. 17. 18:19
 3/15 anonim ***** válasza:
Hát elég ritka, meg az a durva, hogy még az a kevés csaj is akit ismerek és ilyen idősen házasodott, az hozzáment egy 40-45-50 éves pacákhoz, (és NEM voltak gazdagok, mielőtt valaki megszólalna!), tehát ilyen eszméletlenül durva korkülönbséggel. Szerintem ilyen idősen még ne keress férjet, mert akkor kifogsz egy vénembert. A férfiak többsége 35-40 között nősülne.
2017. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Én világ életemben csak olyannal jöttem össze, akit el tudtam volna képzelni férjemként is. Ezért volt eddig csak 1 kapcsolatom és ezért vagyok több mint 1 éve szingli (bár tavaly nemis akartam pasit, csak bulizgattam). Sosem értettem ezt az "elvagyok vele, de csak addig, amíg nem találok jobbat" hozzáállást. Az ilyen emberekben semmi tartás, semmi önbecsülés? Én úgy tervezem, hogy a következő ember, akivel összejövök, már a férjem lesz :)

21L

2017. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Volt már 2 hosszú párkapcsolatom, az 1. az tipikis 1. szerelem volt, ott még nem zavart, hogyha nem lesz belőle házasság. A 2.-nál láttunk esélyt házasságra.:)


Csak olyat pedig nagyon nehezen találok, akivel látok akár parányi esélyt is a házasságra.

2017. máj. 17. 18:21
 6/15 anonim ***** válasza:
Biztos van ilyen is, de a huszonévesek többségére azért ilyen mennyiségű gondolkodás nem jellemző. Mondom ezt úgy, h én is huszonéves vagyok. :)
2017. máj. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#3 még akivel most összejönnék azzal is csak 26-27 éves koromban házasodnék, szigorúan csak pár évvel idősebb férfival.

Azért abban a korban már sokan házasodnak.

2017. máj. 17. 18:23
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, jól tettem, lassan házasodunk a vőlegényemmel :)
2017. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Én nem tervezek megházasodni, és gyereket sem szeretnék még vagy 15 évig, de lehet hogy soha. Vannak családcentrikus emberek, akiknek minden vágya a házasság és a gyereknevelés. Nekem azért vannak ettől jobb terveim is.
2017. máj. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ha most megismerkednél egy megfelelő személlyel, akkor házasságot és gyerekeket hány év múlva tudnál elképzelni?
2017. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!