Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, ti kialakítanátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti kialakítanátok párkapcsolatot olyan nővel, aki 2,5 éven keresztül prostiként hirdette magát a Rosszlányok.hu oldalon?

Figyelt kérdés

Hosszú lenne leírni, hogy miért tettem és vélhetően sokakat nem is érdekelne, de életem nagy válságán mentem keresztül akkoriban.


Szeretnék új életet kezdeni, tiszta lappal, de félek, hogy a múltam beárnyékolja.


Ti együtt lennétek egy egykori prostival? Nagyon vágyom a szeretetre, gyengédségre. Válaszaitok - legyenek bármilyenek is - kérlek indokoljátok meg.


24 éves, nő



2017. máj. 14. 11:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
36%
Én nem, mert nem tudnám elhinni, hogy ismeri a hűséget.
2017. máj. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 A kérdező kommentje:
Értem. Tényleg úgy érzed, hogy nem lehetnék hűséges?
2017. máj. 14. 11:22
 3/39 anonim ***** válasza:
75%

én nem jönnék össze ilyen lánnyal, nem illik bele az ideálomba...


24F

2017. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
61%

Én igen.

Az anyagi "hűségtől" tartanék csak...

2017. máj. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
84%
Ha minden jó lenne köztünk, érezném hogy szeret még én is őt, akkor nem lenne akadály, hogy mi volt a múltban.
2017. máj. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
58%

Nem. Nincs az a válság, amiből ne lehetne kijönni tisztességes munkával. Nyilván nehezebb, de aki ilyen helyzetbe kerül, és a könnyebb utat választja, tehát megéri neki ismeretleneknek odaadni magát ahelyett, hogy dolgozna, annak semmi keresnivalója mellettem. Én tisztelni, becsülni szeretném a barátnőmet, és én nagyra tudok értékelni egy bolti eladót, egy takarítót, egy gyári munkást, de egy k*rvát nem. Az előrelátás, a felelősségteljesség amit én még keresek egy nőben, és ezeknek is teljesen ellentmond ez a döntés. Ráadásul általában ilyenkor jönnek a kifogások, élen a "rossz családi háttérrel" - nekem szörnyű gyerekkorom volt, évek óta semmilyen kapcsolatom nincs a családommal, mégsem tömik a valagamat egy budai lakóparki lakásban minden héten. Bizonyára, ha nő lennék, akkor is ez lenne a helyzet. Nincs szükségem olyan nőre, aki mindent megmagyaráz, nekem olyan kell, akinek nincs miért magyarázkodni.

Én is vágyom a szeretetre, gyengédségre, de van, ami nem fér bele.


23/F

2017. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
38%

nekem nincsenek előítéleteim, mindenki múltjában vannak sötét foltok. Nem törvényszerű, hogy aki ilyennel foglalkozott, az jellemileg, gondolkodásilag semmit sem ér. A hűség és a szeretet kérdésköre pedig szerintem mindettől független. Attól, hogy a tested árultad, még ugyanúgy lehet érző szíved.


Tehát a válaszom igen! Sőt, bizonyos szempontokból kifejezetten imponáló is! Illetve az új élet kezdéséhez még megfelelő talajt is tudnék biztosítani, mivel külföldön élek. Ha gondolod, írj privátot! ;)


34 Férfi

2017. máj. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
59%
Nem. Kerülhet még barmilyen nagy valsagba az elete, en meg nem akarnam azt hallgatni, hogy "de csak azert kurtak megint napi 5-en, mert nagy valsagban voltam!". Nevetseges indok. Mindenki kerul nehez helyzetbe, de az ilyen es ehhez hasonlo "megoldasokat" csak a buta es tehetetlen emberek valasztjak. Ilyenekre meg nincs szukseg semmilyen szinten.
2017. máj. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
76%
Nem kizáró ok. Mindenki követ el hibákat, nincs értelme a múlton rágódni. Az a fontos most milyen ember.
2017. máj. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
68%
Nekem meg se fordulna a fejemben a nem! Mindenkinek vannak sotet eloeletei. En mar az utcan tobbszor beszelgettem a lanyokkal. Megszolitottak az aluljaroba vagy az utcan, hogy nem-e akarok valamit. Mondtam, hogy nem! Aztan elkezdtunk beszelgetni. En szerintem ne aggodj, lesz tarsad. Amitol jobban kell tartanod az parod csaladja, de szerintem ez ne legyen tema. Eleg, ha egyszer a paroddal megbeszeled es megkered utana, hogy ne legyen teme sehol. Sok sikert, es gratulalok a valtozasodhoz!
2017. máj. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!