Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ha a magukat nagyra tartó nők csak egy napra cserélhetnének sorsot az általuk elutasított, megkeseredett férfiakkal, változna az attitűdjük?

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 20:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Erre soha nem fogsz választ kapni.
2017. máj. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
7%

Valaki régebben megosztott egy videót arról, hogy a csajok szedjenek fel valakit egy szórakozóhelyen, a srácok, meg be voltak avatva, így mind visszautasította őket. Nem volt ott attitűt, csak krokodilkönnyek.

30/f

2017. máj. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
2%
A társaság egyik fele eret vágna magán a másik felakasztaná magát.
2017. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha azok a férfiak, akik folyamatosan a nőket hordják le en bloc, egy napra cserélnének egy ilyen nővel, akkor ők összejönnének az első lúzerrel, mert "jaj szegény"? Dehogy. Szerintem nem érdemes az ismerkedéssel mint társadalmi jelenséggel foglalkozni ilyen szinten, sokkal inkább egyénileg kell megközelíteni a kérdést, hiszen mind a férfi, mind a nő individuum. Mindenki a maga elvárásainak, igényeinek megfelelően választ, nem azért, mert a statisztikát szeretné elbillenteni az egyik irányba, vagy társadalmilag jobb, igazságosabb lenne, ha így vagy úgy döntene.

Hogy ennek van egy össztársadalmi hatása, azaz sok egyedülálló férfi? Tény. Viszont teljesen indokolatlan az egyes nőket utálni azért, mert ők a saját elképzeléseik, és nem valami elvont társadalmi igazságosság alapján választanak párt. Szerintem. És megint lehet lepontozni.

2017. máj. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Hehehe...

Nőként pontosan tudom, mi kell egy nőnek, milyen taktikát kell bevetni, ami be is jön, és mitől van kisugárzása egy férfinak.

Valószínűleg nap végére kipróbálnám, milyen lehet a szex férfiként, mert nagyon kíváncsi vagyok.

2017. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%

Nem.


Hálát adnának, hogy a jelenlegi felállás jó oldalára születtek, és minden menne a régiben.


(van is erről egy pszichológiai kísérlet, hogy az ember ha egy időre belekerül a másik szerepébe, akkor jellemzően nem megváltozik, hanem még inkább olyan lesz, amilyen volt)

2017. máj. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%

Az a beavatott pasikkal azért nem fair, mert az életben sincs összeesküvés. Ha nem jössz be annál, akinél próbálkozol, béna vagy. Bénán választottál, bénán viselkedtél, bénán nézel ki.


Én már drukkoltam ezért, hogy egy szűz lúzer, jó adottságokkal rendelkező ismerősöm bőrébe bújhassak, elmenjek fodrászhoz, vegyek ruhákat, és kezdeményezzek. Sikerem lenne. Nem kellene több, mint 3 óra a bőrében, megváltozna az élete..


Nyilván testi fogyatékos, extrém alacsony vagy feltűnően hárányos helyzetű(rendkívül kövér, púpos, kisfarkú, dadogó) ember bőrébe nem bújnék, anélkül is tudom, hogy pocsék nekik, de minden mást bevállalnék, a hibákat pedig korrigálnám, majd visszaadnám a testüket, és elégedetten mondanám, hogy én megmondtam.

2017. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem siman megtudnek szerezni egy not, ha parkapcsolatra nem is, de szexre tuti.

A kulson sok mulik, elso benyomas gyanant, szoval azt mindenkepp javitanam, ha egy kevesbe elonyos kinezetu pasival cserelnek testet. Aztan utana jonne a humor es a mindent elsopro magabiztossag. A tobbi meg jonne magatol...

2017. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
3%

:) hát persze lányok!


Itt mindenki meg tudna szerezni egy nőt, ha átlagos férfi testbe kerülne... Nőként nem is ismeritek azt az érzést, amikor láthatatlanok vagytok a másik nem szemében.


Nem rossz pasik, meg nem hülyék, meg nem taszítóak, hanem egyszerűen láthatatlanok.


Amikor panaszkodnak a nő ismerőseim, hogy senki nem próbálkozik náluk, és sorolom, hogy ki mindenki próbálkozott, a válasz pedig az, hogy de ők nem számítanak. Az igazi láthatatlan férfi pont az átlagos. Akiről meg sem jegyzitek, hogy hájas disznó, akiről 2 perc múlva nem is tudjátok, hogy éppen elhívott titeket kávézni.



ui: a humor meg... számomra a nő egyik legkomolyabb szexepilje a humor. Sajnos pont ez elég ritkaság. Elég kevés tényleg humoros nő van (egyesek szerint a humor az evolúció megoldása a kevésbé jó fizikai tulajdonságokkal rendelkezők számára, viszont éppen ezért jó humorérzéket kevesen fejlesztenek azok közül a nők és férfiak közül, akiknek megadatott, hogy puszta kinézettel ismerkedjenek. Itt persze minden nő humoros, így ezzel sem lenne gondotok :))



Ne feledjétek! Láthatatlanság

2017. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!