Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy viszonyultok a zárkózottabb, nem túlzottan társaságkedvelő fiúkhoz?

Figyelt kérdés

2017. máj. 18. 20:30
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
Rühellem őket
2017. máj. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
15%
Egyik lány sem kedveli a bezárkózott fiúkat. Ezt a kérdést el is felejtheted!
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
16%
biztos magadról írsz
2017. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Még mindig azt gondolom, hogy a lányok többségének nincs baja az ilyen fiúkkal. Egyszerűen arról van szó, hogy aki ilyen, az jóval kevesebbszer kerül abba a helyzetbe, hogy megismerkedjen egy nővel, ezért nyilván kevesebb sikere is lesz.
2017. máj. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
Én meg is szoktam őket verni :D az ilyenek nem is férfiak! Élvezettel nézem a nyűglődésüket :D
2017. máj. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

#5

Az atyaúristen mentsen meg tőled minden férfit!

2017. máj. 18. 20:40
 7/23 anonim ***** válasza:
3-as: Szerintem túl gyökér vagy hozzá, hogyan ismerkedjél jobban egy lánnyal.
2017. máj. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Magát az ismerkedést megnehezíti, az biztos, de kapcsolatban is előrevetít egy olyan viszonyt, ahol a közös programok helyett inkább az otthonülés lesz a jellemző. Mert ha nem vagy társaságkedvelő, akkor vélhetően a tömeget sem szereted, ergo kilőve a mozi, a színház, a kiállítás, az ilyen-olyan szabadtéri programok, rendezvények... Az ilyen kapcsolatot pedig a nők megunják és dobbantanak.
2017. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A legrosszabb ***** válasza:

"Nini, egy loser. Na akkor lapozzunk tovább."


Kb. ennyit futtat le a processzoruk...

2017. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

#8

"kilőve a mozi, a színház, a kiállítás, az ilyen-olyan szabadtéri programok, rendezvények... "

Honnan veszed ezeket az ökörségeket? Mi közi ennek a mozihoz, meg a kiállításhoz? Arról van szó, hogy nem vagyok az a társaság középpontja típus. Csak ennyi. Moziba attól még el tudok menni, meg minden egyéb ilyesmi helyre.

2017. máj. 18. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!