Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit érdemes társkereső bemutat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes társkereső bemutatkozó részébe írnom? N25

Figyelt kérdés
2017. máj. 18. 20:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
26%
Hát ha nőböl vagy akkor nem kell nagyon sokmindent, sőt még értelmes dolgot sem kell írnod a sok kis kudarcnak már az is elég ha meglátják a fotódat meg ügye említettem azt is hogy nő vagy jah igen szóval sok üzit fogsz kapni.
2017. máj. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem sok ész szorulhatott beléd, ha ezt itt kell megkérdezned.


Miért nem gondolkodsz egy kicsit azon, hogy mit szeretnél megosztani a többiekkel magadról? Ja, vagy ahhoz az agyadat is kéne használni, ami neked nem sok van? És te is csak a könnyebbik utat akarod választani, hogy majd más megoldja és megmondja helyetted?


A felnőtté válás ott kezdődik, hogy mindent magad oldasz meg EGYEDÜL!!!

2017. máj. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

amiket fontosnak tartasz magadban


milyen vagy belsőre? mivel foglalkozol? milyen céljaid vannak? milyen jövőképed? milyen partnert keresel?


24F

2017. máj. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%

Ha jól nézel ki, akkor hagyhatod üresen mint a többiek, vagy beollózhatsz valami fb bölcsességet. Ha kevésbé, akkor meg találj ki valamit.

30/f

2017. máj. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Csak üresen ne hagyd / ne maradjon az automatikus szöveg.

Nagyon nem kell részletezni, arra ráérsz ha elkezdesz valakivel beszélgetni. Főbb jellemvonások, kedvenc időtöltés és pár alapvető elvárás a párkapcsolattól/másiktól elég.

Ha olyan oldal, hogy van az adatlapnak "elvárások" vagy "ideális jelölt" része, szerintem azt érdemes kitöltened - én ha megnézek egy adatlapot, akkor a bemutatkozószöveg meg a képek után azt szoktam elolvasni, utána a magasságra meg egyebekre vonatkozó adatokat.


31F

2017. máj. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Bemutatkozást.
2017. máj. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mostanában rengeteg női adatlapot megnéztem, és kb a 99%-uk teljesen üres.


Az ilyenekre rá sem írok, mert a fotóján, a testmagasságán, és a korán kívül semmit nem tudok meg róla, hogy egyáltalán érdekel e.


Másrészt, nehéz is ráírni. Nincs semmi fogódzkodó, ami miatt nem egy "szia, ismerkedünk", vagy hasonló sablont tudnék írni neki, ezeket meg én talán még jobban unom, mint a nők.


Persze az érdekes, hogy mennyien vannak a nők közül ilyen helyen kiakadva, hogy csak lefektetni akarják őket, vagy valami hülye sablon levelet kapnak, pedig csont üres adatlapokkal nehéz mást elképzelni.



Hogy mit írj bele? Bármit!? Bármit ami felkeltheti a figyelmet, bármit ami érdekel, ami fontos neked.



Nem kell kisregényt írni, de adj 2-3 sort, hogy én is 2-3 személyre szólót írhassak, és ne a hajszíned legyen az egyetlen személyes infóm rólad

2017. máj. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igazából semmit. Nem ez a rész az érdekes a pasik számára hanem az h h nézel ki.


Bár fordítva is igaz.

2017. máj. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Végzettség,munka,egzisztencia,gyermekvállalási tervek(1,2,több),ugyenezek a férfire vonatkoztatva +péniszméret igény. Meg mittomén...
2017. máj. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Igazából mindegy. Én mindig kitöltöttem, de soha egy pasi se olvasta el.

Azt nézik, hogy hol laksz, hány éves vagy, milyen magas és ha nem íros ki a súlyod, akkor úgy indul a "beszélgetések" fele, hogy hány kg vagy?

2017. máj. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!