Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják itt sokan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják itt sokan, hogy nem kellene sokkal idősebb pasi, amikor igenis a való életben meg kell?

Figyelt kérdés

Már elkezdődtek a korosztályomban a nők házasságkötései, és akik ilyen 22-25 évesen férjhez mentek, mind 40 fölötti pasihoz mentek feleségül. Nem ritkán gyerek is lett. Továbbá nézzük csak meg az ilyen Miss Universe nőket, tehát a világ legszebb nőinek hány éves férjük van? 70 éves. Ott van pl. Vajna Tímea a 70 éves férjével:

[link]


De ez csak egy példa, szinte minden szépség királynőnek 70 éves pasija van. Jó, tudom, hogy azok gazdagok és luxusban tartják a nőt, elhalmozzák anyagi javakkal. De nem tudom egyszerűen elhinni, hogy megér ennyit a pénz. Én is voltam már luxus nyaralásokon, hajókáztam már a felhőkarcolók között Dubai-ban, jó volt egyszer de nincs azaz isten, hogy egy öregasszonyt vegyek el feleségül azért, hogy olyan életem lehessen, hogy mindig olyan luxusban éljek. Azt is meg lehet unni hamar, nem ér meg ennyit. Tehát egyértelműen nem csak a gazdagság miatt kell az idős pasi nekik, hanem van benne még valami plusz ami miatt vonzó lesz. Ennek ellenére itt meg sokan írják ilyen kontra válaszként, hogy a férfi az "tartós tej" a nő meg hamar elveszti az értékét már 30-35 évesen. Erre sokan rákontráznak, hogy neki se kéne kopaszodó, pocakos, vén pasi. DE a valóságban meg mégis. Mind az ismerőseim körében, mind az ismert emberek világában.

Akkor most kinek akarnak hazudni a nők? Maguknak vagy a világnak? Igenis buknak az idős pasikra.


2017. máj. 19. 14:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%

Azért mondják, amiért tagadják azt is, hogy:

-az alfahímnek, sikeresnek látszó, domináns férfira buknak

-erős pluszt jelent nekik nekik ha pénzes a kiszemelt

-tudat alatt dől el, hogy megfelelő-e a férfi, és csak elenyésző kisebbség tudja elnyomni ezt racionálisan

-stb


Maguknak, és a világnak akarnak hazudni.

Egyébként nem az idős pasikra buknak, hanem az idős pasinál vélt, vagy valós előnyökre (pénz), vagy esetleg benyelik a maszlagot, hogy a férfi egy időután kiéli magát.

2017. máj. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy nagyon sok idősebb férfi rengeteg tapasztalattal rendelkezik(a nők terén) és általában a jót tesz az idő múlása nekik, sokkal sármosabbak lesznek. Ők már tudják mit kell kezdeni egy nővel ami a fiatalabb korosztálynak imponáló tud lenni, de ez nagyon személy függő. Mindenkinek van saját értékrendje és ez lapján válogatnak a többiek között mind külsőben mind korban, hogy kb mennyi a max korhatár amit még be tud vállalni. Más társaságokban is néz körül, mert lehet a te baráti/ismerősi köröd ilyen , de ez nem vonatkozik másokra is. Nézz körül az utcán, az esetek nagyobb százalékában azért még is korban közelebb állót választanak a nők.
2017. máj. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A luxusprostik valszeg nem a gyk-ra fognak írogatni, jobb dolguk is van annál :).


Meg azért nem kellene csak a szépségkirálynőket nőnek kezelni. És a többségük nem azért van 70éves vén p...ökkel, mert annyira bejönne a ráncos test, hanem mert nem a sarki alkesz nagypapiról van szó, hanem multimilliomosokról.


Én amúgy mindig a nálam vmivel idősebb férfiakhoz vonzódtam, de vonzalomra a határt akkor is meghúztam nagyon max. 25 évnél... Most 28 éves vagyok, 70éves vén trotylik nem kellenének. Párkapcsolata meg max. 15 év, mert nem akarok 40-50 évesen otthon ülni, mert a "kedvesnek" már itt fáj, ott fáj, ne adj' isten jön egy nagyobb betegség, aztán rámennek olyan éveim még az ápolására, amikor még élvezhetném az életemet (ismerős házaspárnál történt ilyen, a férfi 55 éves volt, szálkás, izmos, fiatalos, nem dohányzott, nem ivott, sportolt... erkölcsileg elítélhető módon, de közben érthetően a 35 éves asszonyka ahogy lehetett, iszkolt el a 10 éves gyerekükkel együtt, nehogy rámenjenek a 40es évei egy potenciális magatehetetlen ember ápolására... szerencsére nem történt nagyon nagy baj később, de sosem lehet tudni).

2017. máj. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
pénz kell nekik, pénz meg az idősebb férfiaknál van főleg
2017. máj. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy Timike elégedett az ő Andyjával? Biztosan elégedett, ami az életszínvonalát illeti. A házassági szerződésükben a titoktartási klauzula erős érv lehet, nem fogjuk megtudni, mi van közöttük az ágyban. De hogy Timike nem az apa-komplexusa miatt kereste Andyt, arra mérget mernék venni.
2017. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

32 eves vagyok es szerencsesnek mondhatom magam, hogy annak ellenere, hogy atlagos megjelenesünek tartom magam (testalkat, edzettseg, magassag stb.) megis van valami, amit a lanyok altalaban "charme"-os jelzövel szoktak illetni es gyakran elöfordul, hogy flörtölnek velem... kiveve, amikor ott van 2x annyi idös edesapam! Pubban odajönnek hozzank fiatal csajsziktol a korabeli nökig es teszik neki az agyukat. Akar egy boltban vasarolunk es rakacsint a 20 eves eladocsajszira, aki szemlatomast eldobja az agyat es vihog es leejti a visszajarot es elpirol stb. Ilyenkor edesapam (aki amugy boldog hazas edesanyammal es eszeben nincs megcsalni, csak hizeleg az egojanak) csak önelegülten es lesajnaloan vigyorog ram es azt mondja: "majd, ha felnöttel, neked is megy!"

Nem, mintha sajnalnam töle, csak egyszerüen nem ertem. Amikor nagy ritkan rakerdezek, hogy mi a halalt csinal, csak legyint es valami hülyeseget mond, hogy 40 eve ugyanazt a müzlit eszi vagy ehhez hasonlo bölcsesseget.

2017. máj. 19. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Most komolyan mekkora IQ kell ahhoz, hogy egy ember képes legyen felfogni, hogy nem mindenkinek ugyanaz tetszik?? (legalább 80, ha ez alatt vagy hát sajnálom...)


Van akit nem zavar van aki kifejezetten szereti az idősebbeket, van akit nem zavar ha pénzes a pasi és van akit zavar..... nehéz volt átlátni???


Én 23 éves vagyok és 28on felül nekem már nem jönnek be a férfiak, egyik jó barátnőm meg 40 évessel él boldogan (nem gazdag). Komolyan hihetetlen, hogy az emberek ízlése változatos...

2017. máj. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7


De férfiban meg nem ismerek olyat, hogy 23 éves és 40 éves nővel "él boldogan". Nőkben meg, csak ilyeneket ismerek ritka kivétellel... az arány a nem mind1, te nem bírod felfogni?

Kivételek mindenben vannak. Egyik 25 éves haverom pl. egy 46 éves nőt megkúrt (akinek amúgy 60+ éves a férje), csak azért, mert a 20as csajoknál rohadtul nincs esélye mert nagyon csúnya. De nem ez az általános, ilyet csak egyet ismerek. De az meg általános, hogy a nők meg egy echte vénemberbe is SZERELMESEK lesznek és FELESÉGÜL is mennek.

2017. máj. 19. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, nem tudom, milyen környéken mozogsz, hogy az a standard, hogy 20 éves nők 70 éves pasikhoz mennek hozzá... hacsak nem egy bordélyházat vezetsz... az én környezetemben a nők többsége a párjánál 0-10 évvel fiatalabb max.
2017. máj. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37 vagyok, és a való életben egyáltalán nem tapasztalom ezt, hogy a nőknek idősebb pasi kell, sőt, többségük 35-ig keresgél inkább (a 25 éves is max harmincötöst akar, meg a 32 éves is, az előbbit megértem, az utóbbit azért erősen furcsállom, de ez van)
2017. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!