Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sértő, ha a gyerek miatt ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sértő, ha a gyerek miatt ne akarnak randizni egyedülálló szülővel?

Figyelt kérdés

Velem történt korábban, hogy egy kétgyerekes apuka próbált udvarolni, és elutasítottam. A gyerekeket az anyjuk nevelte, a kisebb épp csak megszületett. A pasi rettentő dühös lett rám, hogy miért vannak nekem útban az ő gyerekei, meg hogy ő ezen nem tud és nem is akar változtatni. Mintha én kértem volna.

De az ok ez volt, zavart, hogy gyerekei vannak, sosem jöttem volna össze egy apukával, mert tudom magamról, hogy nem bírnám elviselni a tudatot, hogy valaki más ugyanolyan fontos neki, mint én és a közös gyerekünk. Sok kapcsolat megy emiatt tönkre, és én nem voltam hajlandó kockáztatni.

De szerintem ez inkább önvédelem, mint támadás.

Ti mit gondoltok, ha ilyen helyzetben lennétek, megsértődnétek emiatt? Hogy valaki nem tud elfogadni gyerekestül? Én úgy látom, sok nő próbálkozik vele, de végül nem megy, és ez csak terhesen, vagy közös baba után derül ki.



2017. máj. 19. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jól csináltad.

Nem mentél bele olyanba, amiről tudod, hogy nem tudod megfelelően kezelni, és csak gondok lennének belőle.

Szerintem inkább az a sértő, ha valaki összejön egy egyedülálló szülővel, úgy csinál, mintha elfogadná, hogy neki már van gyereke, aztán meg mindig veszekednek a gyerek miatt.

Te teljesen korrekt voltál.

2017. máj. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
még te is lehetsz egyedülálló szülő
2017. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy férfit, akinek tetszel, elutasítasz, megsértődik. Édesmindegy, milyen okból utasítottad el. Szóval ezen nem rágd magad. :)
2017. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

2 gyereket neveltem egyedul mikor elkezdtem randizni egy ferfival.nagyon szimpi volt,jol megertettuk egymast.aztan a3.-4 randin oszintel elmondta,hogy o is igy erzi,de ne haragudjak meg,de nem tudja magat elkepzelni mas gyerekei mellett.

En orultem neki,hogy oazinte volt.nem volt harag.

A jelenlegi parom mar nem volt ilyen egyenes.egyre jobban erzem rajt,hogy zavarja a ket nagyfiam.

Dajnos mar van egy kozos gyerkoc.

Sok vitat szit a ket nagy koztunk.lathatoan zavarja ha veluk foglalkozom,zavarja,hogy a kicsit viszem a suliba mikor megyunk,jovunk.folyton a szobajukba akarja oket csukni,hogy nagyok mar,legyenek el egyedul.a kicsinek m8ndent megvesz,de a nagyoknak vegye az apjuk,mamajuk a joisten.

Pedig sosem titkoltam,hogy van gyerekem.boven volt ideje eldonteni mit akar.megsem volt egyenes.

Ez rosszabb,sokkal.ha nem javul a helyzet,sajnos nem sokaig maradunk egy par.

Es mielott barki belem kotne,a kapcsolatunk elejen semmi jelet nem mitatta ennek.kb mikor osszekoltoztunk,akkor kezdodott(2 eves kapcsolat volt akkor)aztan mikor a kozos gyerkoc megszuletett akkor tetozott nala.)

Szoval jol kezelted a helyzetet.

2017. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ősztiintén és kirrektül intézted.

Ha fáj neki az igazság, és egybőll mártírkodik emiatt ( útban vannak neked stb) akkor nem is baj h nem lett ebből semmi.

Én szintén elutasítittam volna. Csúnyán hangzik, de ha gyereket akarok, akkor szülök....

2017. máj. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nagyon jó, hogy elmondtad neki. De a szíved mélyén te is tudod, hogy nem ez volt az egyetlen ok.
2017. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Miért? Ez kevés ok? Sose mentem bele értelmetlen kapcsolatba. Mindig meggondoltam még a gyerekválallás szempontjából is a dolgot. Ha úgy néz ki, komoly kapcsolat lenne, de megvan az esély rá, hogy emiatt a probléma miatt szétmegyünk, elválunk, miért tegyem ki magam és a leendő gyerekeimet is esetleg egy ilyen helyzetnek?

Amúgy egy klassz fickónak tűnt, bár kissé furcsálltam, hogy fiatal srác létére (akkor 22) két gyermeke van, de már ott is hagyta őket. Igen, bevallom, kicsit ez is furcsa volt.

2017. máj. 19. 19:57
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Helyesen, korrektul viselkedtel. En is igy tettem vna, nem tudnek olyan ffival elni, akinek mar van gyereke.
2017. máj. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes férfival még viszonyt se kezdtem soha, nem hogy kapcsolatot, mert nem akartam magam belesodorni egy ilyen szituba, semmilyen szinten, vagy akár "véletlenül" beleszeretni. Ha két egyedülálló embernek van gyereke, az más. Ott akkor az esélyek is egyenlők. Nekem egy fiam van, együtt vagyunk az apukájával és remélem, ez így marad. Ha valamiért mégsem, nem legényemberekkel randiznék, hanem szingli apukákkal, akiknek már van halvány lövésük arról, hogy milyen gyereket nevelni.
2017. máj. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is rendben van amit tettél.Én is ezt tettem volna. Ha megyértődöttbezen az az ő baja. Olyan is létezik, hogy valaki egyszerűen nem tetszik mert pl alacsony vagy sokkal idősebb vagy bármi. Azon sem tud senki változtatni hogy alacsony vagy x éves. De most akkor össze kell jönnie mindenkinek az alacsony pasikkal mert szegény nem tud ezen változtatni? Szerintem ha valaki kulturáltan utasít vissza valakit,emberi méltóságában nem sértve, akkor ezzel semmi gond nincs.


Megjegyzem nekem az említett csávónál az is visszatetsző, hogy most született meg a gyereke.Tehát nem olyan rég még anyukát kufircolta.Ergo terhesen elhagyta.Vagy ha már rossz volt a kapcsolat minek vállaltak gyereket...áhh.

2017. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!