Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyukák, akik...

Egyedülálló anyukák, akik albérletben laknak, hogy alakították ki az életüket?

Figyelt kérdés

Az életem úgy alakul, hogy Pestr megyéből, Bp-re kell költöznöm . Egy gyerkőcöm van, viszonylag már nagy felsős 12 éves. Van bejelentett, jó munkám .....bár ilyen 120+ rezsit biztos nem tudnék kifizetni...

Egyenlőre csak betársulnék albérletbe, valaki mellé , de azt tapasztalom,hogy gyerekkel nem igazán látnak szívesen . :(


Ti hogy csináljátok ? Tanácstalan vagyok :(


Ui: hülye beszólásokra, és nem a témához kapcsolódó megjegyzésekre nem vagyok kíváncsi ! Köszi



2017. jan. 25. 11:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valamilyen fórom is érdekelne ahol szoktatok kommunikálni, esetleg egymásnak ötletet adni....!Köszi :)
2017. jan. 25. 11:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem értem, konkrétan mire vársz választ.

Tény gyerekkel nehezebb albérletet találni, de a tiéd már elérte azt a kort ami nem hátrány, hiszen nem tépi le a tapétát, nem sír éjszakákon át, vagyis nem teszi tönkre a lakást és nem zavarja a lakóközösséget.

Tehát ez nemigen akadálya, az már igen, hogy valaki mellé mennétek. Ráadásul már elég nagy ahhoz is, hogy külön szoba kell neki is.

Nem tudom Pesten milyen albérletárak vannak, biztos drágább, mint nálunk, de próbálj meg először 1,5 szobás saját albérletet nézni, közösen idegennel együtt lakni nem lehet jó, ráadásul ki tudja milyen a másik ember...

2017. jan. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Arra vártam választ , hogy aki belevágott gyerekkel egyedül Pestre költözést....annak ,hogy sikerült lakást találni...hogy oldja meg a minden napjait....Sajnos az hogy a gyerek nagyobb , ugyan úgy problémát jelent a lakás kiadóknál.....nem a tapéta tépés itt a probléma ,hanem hoyg törvényileg gyerekeseket nem rakhat ki....akkor sem ha nem fizet! Ezért tartanak a gyerekesektől...több lakáskiadóval beszéltem :(
2017. jan. 26. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!