Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Váltsak szakmát, szakterületet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váltsak szakmát, szakterületet, ha diplomásként csak átlagbért kapok és ezért sikertelen vagyok a nőknél? De hogyan? Íratkozzak be levelezőn egyetemre?

Figyelt kérdés
Minden más rendben van. De az, hogy nem vagyok igazi családfenntartó átlagos vidéki fizetéssel, így nem kellek, vagy csak pár hónapig, amíg rá nem jönnek, hogy csóró vagyok 31 évesen.
2017. máj. 20. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Próbálj más álláslehetőséget keresni, ha kell, akkor valóban tanulj még hozzá, de ezt magadért, a jövődért tedd, és ne kizárólag azért,hogy népszerűbb legyél a nőknél.
2017. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy levelezőn alig indulnak olyanok, amelyek piacképesek lennének. Magamért és a nőkért kell. Így helyes.
2017. máj. 20. 16:30
 3/12 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést hetek hónapok óta csűröd-csavarod, de a lényege mindig ugyanaz:)

Gondolom most is ez lesz majd a végső következtetésed 10-20 válasz után.

2017. máj. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mert szerinted a nőknek csak a pénz kell, különben nincs kapcsolat. Köszönjük ezt a következtetést, hímsoviniszta kérdező! Sok sikert a pénzszerzéshez! Inkább költsed pszichológusra, annak lesz haszna is.
2017. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért vannak piacképes levelezős végzések, pl. az IT területen. Bár lehet,hogy ez Tőled távol áll, de bármilyen szakon végeztél, képezheted magad tovább, vagy teljesen más irányba is.


Magadért és a nőkért... :)

2017. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
" képzések, bocs'
2017. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 TTP80 ***** válasza:

Szevasz,


Kettő tanári diplomám van, mellette elvégeztem egy okj-és szerkezetlakatos tanfolyamot. Most lakatos munkakörben dolgozom, jól keresek, tudok félretenni, jól élek és még sincsen barátnőm...(36F). Na ehhez mit szólsz. Az érdeklődési körödnek megfelelő közegben mozogjál.

2017. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy olyan munkát csinálj, amit szeretsz! Az jobban bevonzza a nőt, mintha valamit csak pénzért csinálsz, kényszerből.
2017. máj. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak nem te vagy a vegyész aki nem vettek fel a BorsodChem-be? Már rég írtál ki kérdést, üdv újra a klubban.
2017. máj. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem milyen diplomád van. Hacsak nem valami sablonos bölcsész vagy szocmunkás "diplomád" van, akkor csakis rajtad múlik, mennyire képzed magad és azáltal találsz egy jól fizető munkahelyet. Levelezőn amúgy rengeteg képzés van. Pl. IT, gépészmérnök. Hol láttad te, hogy alig indítanak olyat, amivel el lehet helyezkedni?
2017. máj. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!