Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt aki elmondta, hogy 15-31 éves koráig több mint 200 férfival feküdt le. Számot nem tud mondani. Naponta váltogatta partnereit. Volt amikor egyszerre két férfival, négyesben (két nő és két férfi, azaz nőkkel is csinálta), volt amikor egy házaspárhoz csatlakozott harmadiknak. Tőle 20 évvel idősebb partnerei is voltak. Volt amikor a meglévő "komoly" kapcsolatai mellett csinálta mindezt, mondván hiszen az csak szex. Most 36 éves és azt mondja, hogy már pár éve teljesen megváltozott és ezt már nem műveli, azaz kiélte magát. Szerintetek lehet hinni neki? Lehet benne bízni? Tényleg képes lehet teljesen megváltozni? ( hiszen ez már egy életforma vagy nem? ) Képes lehet hosszú távú kapcsolatra? Hogyan lehet ezt elfogadni egy férfinak egyáltalán? Vagy ne foglalkozzunk a másik múltjával? Mi a véleményetek egy ilyen nőről? Férfiak és nők válaszait is szívesen várom! 38/F

#szex #kapcsolat #bizalom #megbízni #hinni #több férfi egyszerre #feküdt le
2017. máj. 20. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, legyél vele és legyél nyitott!
2017. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem


1.Vagy kóros hazudozó, esetleg pont, hogy az unalmas fiatalkorát palástolandó talált ki magának egy képzelt fiatalkort


2.Ezt most ne vegye senki sértésnek, de elég "ordas" dolog így élni. Sok partner még hagyján, de nem úgy tűnik, mintha bármelyik iránt is érzett volna valamit. Miért te lennél a kivétel? Ne legyél sokadik strigula, vagy egy újabb trófea.


Bár, ha megváltozott, akkor adhatsz neki esélyt, DE azért nézz utána, hogy tényleg meg-e változott és nem csak mondja.

2017. máj. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Az ember alapvetően nem változik.


Az egyetlen, ami miatt aggódnék, hogy vajon hányféle "ajándékot" kapott ez idő alatt. Az tuti, hogy teljes orvosi kivizsgálás nélkül bottal se piszkálnám meg.


Amúgy meg mi a francnak került elő a téma? Aki ilyenre büszke, az normális ember nem lehet. Ha meg te faggattad, akkor butaság volt. Eszembe nem jutna rákérdezni: hány partnere volt előttem. Cserébe ugyanezt várnám el...


Aztán meg van rosszabb is, mint magányosan élni. Nem kell ennyire minden áron kapkodni a kapcsolat után. Ezt nem a számok miatt gondolom, amit írtál, hanem a mögöttes mentalitás miatt (ez csak szex). Hogyne tenné meg veled is, ha éppen úgy hozná kedve. Ráadásul még az orrod alá dörgölné azt is, hogy hiszen ő elmondta, milyen ember, és te így fogadtad el...


Az ember alapvetően nem változik...

2017. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Most akkor a 15....31 közötti vagy a 36 utáni dolgokat vonod kétségbe? (Nem mindegy!)
2017. máj. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Qrvából lesz a legjobb feleség - tartja a mondás.
2017. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
60%

Ha így állt hozzá, hogy "az csak szex és nem megcsalás" akkor ott valami komoly bibi van.

Nem tudom, hogy higgyél-e neki mert, ha valakinek régen ilyen értékítélete volt akkor semmi sem biztos. Mintha egy notóris hazudozó mondaná azt, hogy oké, majdnem 20 évig csak hazudtam, átvertem mindenkit, de most már megváltoztam.


Nálam felejtős kategória lenne egy ilyen nő és nem azért mert elítélem a dolgai miatt (leszámítva a folyamatos félrelépéseket), hanem mert őszintén megmondva engem frusztrálna a tudat, hogy neki erre könnyű és egyszerű lehetősége volt mindig, nekem pedig nem, annak ellenére, hogy nekem sokkal inkább kellene egy vagy maximum három fix partner akikkel jól elvagyok a testiségen kívül is. A lelketlen és minden érzelmi töltést mellőző bszás nem az én műfajom.

Elmondanám neki, hogy sajnálom, nekem ez nem fér bele.


Persze te tudod, hogy ennek ellenére mit akarsz tőle, ez csak egy álláspont.

2017. máj. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

ne az érdekeljen ,hogy ki volt, hanem,hogy ki most.


ahhoz, hogy valaki eláruljon nem kell 200 férfivel lefeküdnie. a legalattomosabb emberek báránybőrbe bújt farkasok.


az, hogy ezeket a dolgokat elmondta neked, kissé bizarr, de legalább őszinteségre vall.

2017. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Kerülném, mint czigány a munkát.
2017. máj. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%
A véleményem inkább nem írom le az ilyen nőkről. Ezzel az előélettel szerintem már a T-vírust is hordozza.
2017. máj. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy hazudott, Ő kezdte le sorolni.

Azt vonom kétségbe, hogy tényleg képes-e megváltozni!? Ő azt mondja, hogy az a múlt és ahhoz nekem nincs közöm... Nem velem tette...

2017. máj. 20. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!