Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek higgyek neki?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nőt aki elmondta, hogy 15-31 éves koráig több mint 200 férfival feküdt le. Számot nem tud mondani. Naponta váltogatta partnereit. Volt amikor egyszerre két férfival, négyesben (két nő és két férfi, azaz nőkkel is csinálta), volt amikor egy házaspárhoz csatlakozott harmadiknak. Tőle 20 évvel idősebb partnerei is voltak. Volt amikor a meglévő "komoly" kapcsolatai mellett csinálta mindezt, mondván hiszen az csak szex. Most 36 éves és azt mondja, hogy már pár éve teljesen megváltozott és ezt már nem műveli, azaz kiélte magát. Szerintetek lehet hinni neki? Lehet benne bízni? Tényleg képes lehet teljesen megváltozni? ( hiszen ez már egy életforma vagy nem? ) Képes lehet hosszú távú kapcsolatra? Hogyan lehet ezt elfogadni egy férfinak egyáltalán? Vagy ne foglalkozzunk a másik múltjával? Mi a véleményetek egy ilyen nőről? Férfiak és nők válaszait is szívesen várom! 38/F

#szex #kapcsolat #bizalom #megbízni #hinni #több férfi egyszerre #feküdt le
2017. máj. 20. 21:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
42%

Igen, valóban egyszerű mindent "az a múlt" címszó alatt besöpörni a szőnyeg alá.

Komolyan, ha egyszer bíróság elé kerülnék valami miatt ezzel fogok érvelni. Az a múlt így senkinek nincs köze hozzá.

2017. máj. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Konkrétan azt vonom kétségbe, hogy teljesen megváltozott.. mondván azt, hogy kiélte magát és erre már nincs szüksége...
2017. máj. 20. 22:49
 13/14 anonim válasza:
50%
Higgy neki. Én is hasonló voltam úgy 19-24 éves koromig. Kb 50 pasival és 4 nővel voltam. Olyan is volt hogy leszoptam 10 pasit egymás után a kocsiban. Meg 3 as 2 pasival. Meg 1 pasi egy csajjal. Ma ilyenre gondolni sem bírnek. 15 éves kislány anyukája vagyok és házas. Csak a párom létezik számomra pedig voltak kísértések de mindig ellenálltam. Fiatalon kiéltem magam így már nem vágyom soha másra mig aki nem élte ki magát ki tudja mikor csábul el. Biztosan szeret ha ezt elmondta.
2017. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A múlt nem életfogytos ítélet, kérdező. A múltbéli események, vagy a tetteink építőkockák, vagy lépcsőfokok inkább, melyeken keresztül, s melyek által formálódva eljutunk a mostani énünkhöz. Hidd el, senki sem szeplőtelen. Van, aki a szexben, van, aki az élet egyéb területén, de a maga hülyeségeit mindenki elkövette fiatalkorban. Mert az a kor erre való! Tapogatjuk, próbálgatjuk, feszegetjük a határainkat, és begyűjtjük az érte járó pofonokat. Ezekből tanulunk. De mint ahogy az iskolában, úgy az életben is vannak gyorsabban, illetve lassabban tanuló személyiségek. Utóbbiaknak előbb-utóbb meggyűlik a baja, vagy a törvénnyel, vagy a közerkölccsel.

A kérdésben szereplő hölggyel is ez a helyzet. Én nem látok ebben semmi kivetnivalót. Az én feleségemnek is 2 számjegyű partnere volt előttem, mint ahogy én sem a szűzies erényeimről voltam hírhedt szülővárosomban. Egyikünk sem megalkuvó típus, mindketten az igazit kerestük. Ha valami nem tetszett, továbbléptünk, s közben begyűjtöttük a kellő viszonyítási alapot. Ennek birtokában találtunk egymásra, s ennek birtokában tudtuk kellően értékelni, amit a másikunk nyújtani tud.

2017. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!