Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, bejönne nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejönne nektek egy komoly, visszafogott, nem igazán nagydumás pasi?

Figyelt kérdés

2017. máj. 21. 12:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Kifejezetten az ilyen férfiak jönnek be, a nagydumások nem az eseteim, lefárasztanak, idegesítenek. A barátom is ilyen, mint amiről a kérdést feltetted :)
2017. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%
pont ilyen tetszik most :)
2017. máj. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%
igen :)
2017. máj. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a nagydumások nekem azért nem jönnek be, mert van pár begyakorolt dumájuk és folyton utána ezeket a sablonszövegeket nyomatják, azt gondolván, hogy milyen menő.


Akapvetően szeretem, ha a férfi sokat beszél, mert én is sokat beszélek és szeretek is beszélgetni. A jó humort is szeretem, mert én is szeretek viccelődni, illetve poénkodni. De alapvetően az se baj, ha ezek mellett komoly, visszafogott. Ez nem azt jelenti, hogy az illető kuka is, tehát meg se mer szólalni. :)


19/L

2017. máj. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: egyáltalán nem azt jelenti, képes vagyok kinyitni a számat, ha ismerkedni akarok valakivel.
2017. máj. 21. 13:03
 6/15 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#5 Persze! :) Ezt írtam, hogy ha visszafogott vagy, ugyanakkor sokat beszélsz, az teljesen oké. A nagy sablondumákat nem szeretem!
2017. máj. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az inkább pozitívum ha egy férfi nem beszél sokat. Egyébként ebből még semmit sem tudtunk meg rólad.
2017. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

Pozitívum ha nem beszél sokat? :/

Szóval az intellektuális viselkedés rossz tulajdonság? Eddig azt hittem hogy pozitív.

2017. máj. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Intellektuális? Phá hallgattad volna szomszéd bácsit mikor elkapott a kapunknál... :D
2017. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!