Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elképzelhető annyira csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető annyira csúnya férfi hogy akkor sem fogja megtalálni a társát hogy baromi jó személyisége van?

Figyelt kérdés

És esetleg élete végig emiatt szűz marad....


A lakosság olyan 5 százalékába tartozó legcsúnyább férfiakra gondolok


2017. máj. 21. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Annyira relatív, hogy kinek mi a szép és a csúnya. Ezért értelmetlen a kérdés.
2017. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
lehet nője egy nagyon ronda férfinak is,egy hozzá hasonló nő
2017. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%

Annyira relatív, hogy kinek mi a szép és a csúnya. Ezért értelmetlen a kérdés.



jason voorhez szerintem mindenki szerint csunya,ugyhogy kár jönnöd a relatív baromságoddal

2017. máj. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó: a te példád egy nagyon szélsőséges eset, a kérdező valószínűleg nem erre az egy esetre gondolt, amikor valamilyen rendellenesség áll fenn (a képek alapján legalábbis ez látszik). A válaszodban pedig azt írtad, "szerintem", ez is csak egy vélemény.
2017. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Tessék. Házasodjatok össze! Sok sikert. Csak ne mondd neki, hogy tetszik neked, remélhetőleg ő sem fogja neked soha, és akkor meglesztek békességben. Mindketten szajkózhatjátok, hogy bűn rondák vagytok. - Igen szívem, tényleg az vagy. - Köszi drágám, én is hányok ha rád nézek, szeretlek. :D

2017. máj. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető. Meg az ellenkezője is.
2017. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#5

Groteszk :D


#Kérdező


Minden elképzelhető, szóval biztos vannak ilyenek is, de náluk is a bukás okának legalább 50%-a a személyiség rovására írható. Kivételt erősíti Moe Schyzlak, akinél tényleg csak a rondaság az ok, de "ő" fiktív személy.

2017. máj. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha valaki tényleg jó fej, értelmes és pozitívan áll a dolgokhoz, na meg próbálkozik, akkor lesz barátnője. Ha nem néz ki jól, sok elutasítást fog kapni, persze, de egy idő után össze fog jönni valaki.

Csak ugye a személyiségre gyakran negatív hatással van sorban a 100. elutasítás, de ez egy ilyen játék.

2017. máj. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

20rugó alatt is találni csajt ki elveszi a szüzességed.. külsővel nem foglalkozva.


Ha téged ez a dolog ennyire zavar és frusztrál.

2017. máj. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Elméletben lehetséges,

a gyakorlatban én nem szoktam látni olyan embereket, akik olyan szinten csúnyák lennének, hogy a külsejük már önmagában taszító.


21/L

2017. máj. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!