Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Bíznátok egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Bíznátok egy olyan férfi őszinte közeledésében (ismerkedés), aki régebben nagyon csúnya, önpusztító életet élt, de már megbánta bűneit, és jó útra tért?

Figyelt kérdés

41/férfi vagyok.Régebben:Gyógyszerfüggőség, kórházakba ki-be, "semmirekellő",lepusztult, de amúgy kedves.

Most:Tisztaság, józanság,jó megjelenés, újrakezdés, munka keresés, otthonteremtés, sport, becsületesség, igyekezet.

Csak szomorú vagyok, mert senki nem hiszi el, hogy ez is én vagyok. Pedig társat, gyermeket szeretnék.



2017. máj. 9. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem bíznék. A függő sose gyógyul meg, csak max egy ideig tünetmentes.

Semmi pénzért nem kéne ilyen pasi. Neked meg nem kéne gyereket vállalnod.

2017. máj. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva, hogy bíznék (bár én foglalt vagyok). Miért is ne? Nem lehetetlen. Változnak a dolgok.
2017. máj. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
68%, honnan veszed, h függő sohasem gyógyul meg? 😊 A környezetemben egy masszív alkoholista tette le a poharat több, mint 20 éve. Azóta még ünnepekkor sem fogad el egy korty alkoholt se.
2017. máj. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy vannak ilyen jó kivételek.

De tényleg ritka nagyon. Ideig-óráig tart ez, de az ember az alapvető tulajdonságait, nem tudja hosszútávon megváltoztatni szerintem.

De ha korrekt vagy akkor ezeket már az ismerkedéskor elmondod, hogy ilyen voltál.

2017. máj. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bíznék teljesen, de a lehetőséget megadnám, mert előfordulhat hogy igazat mond.
2017. máj. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Végül is egy 50 körüli ismerősömre ráijesztett a doki,hogy ha akarja látni,hogy lesz valaha unokája,jobb,ha minél hamarabb leteszi a piát.Szóval hinnék neked,csak sok köztünk a korkülönbség.


23/N

2017. máj. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, lényegtelen, én mint pasi mit hiszek. A saját életem is azt igazolja, lehet változni. Napi adagom, fél, egy liter pálesz volt, kísérve tíz egynéhány sörrel. Ott aludtam, ahol ép kiütött. Árokba, erdőbe, bokorba, szántásba, stb.

Jött egy lány, aki egyszerűen, CSAK szeretett. Egyszer sem említette, változnom kéne. Ennek ellenére alig fél év és eszembe sem jutott a pia, csavargás. Azóta már a gyerekeket is felneveltük. A pohárhoz, azóta sem nyúltam. Nagyon ünnepi alkalmakkor egy háromcentes, de egyáltalán nem esik jól.

2017. máj. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benne, hogy az emberek megváltozhatnak. De bizony, ilyen múlttal mondani nem elég, bizonyítani is kell.
2017. máj. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Nincs rá semmi garancia, hogy az első problémánál nem esik vissza. Függővel pedig nem lennék hajlandó együtt lenni. Számomra az ilyen függőségek (gyógyszerek, alkohol, drog) nem betegség, hanem döntés. Kipróbálom-használom-rászokom. Az egészet el lehet kerülni, ha az ember nem hülye, és gondolkodik.
2017. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én bíznék, számomra sem ismeretlen az önpusztítás. 23/N
2021. febr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!