Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik csúnya férfi típus a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik csúnya férfi típus a becsülendőbb?

Figyelt kérdés

Aki olyanra vágyik akivel boldog lehet emiatt válogat és azt a pluszt keresi és inkább vállalja hogy emiatt lehet egész életébe egyedül lesz.


Vagy aki már nagyon vágyik társra és mivel csúnya nagyon leadja az igényeket és szinte már mindegy ki csak barátnője legyen


2017. máj. 12. 13:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az első, a második nagyon szánalmas, és emiatt neki sem lesz soha senkije. :D
2017. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem az első út helyesebb, de csak ha az adott férfi is tesz a saját fejlődéséért. Bár ennek célnak kellene lennie, mindenki számára.


A második erkölcsileg kifogásolató, illetve nagyon erősen "feladás, beletörődés" íze van. Illetve megalázó a nővel szemben is "Há' erre jó leszel te is Maris" szinten. Fúj.

2017. máj. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
amíg magadról azt hiszed, hogy csúnya vagy, addig nem lesz barátnőd!
2017. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Egyik sem mondható kifejezetten becsülendőnek, az első meg pláne nem, ha a semmire válogat.
2017. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%

Én is az első utat választottam. Én nem azért akarok barátnőt, mert mindenkinek van, számomra egy kapcsolat sokkal többet jelentene, amihez kell az a bizonyos plusz.


Ha óriási szerencsém van, összejön, és akkor én leszek a világ legboldogabb embere, ha meg egyedül maradok, akkor így jártam :/

2017. máj. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első.

Megneznem, hogy a 2. Barátnője arcát, mikor közlik vele, azért vagyok veled, mert mást nem találtam, és leadtam az igényeinek.

2017. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez a cúnya vagyok duma elég bullshit tök átlagos vagyok de simán megjátszok amit akarok, annak hogy hogy nézel ki az a lényege hogy tudd hogy nézzen ki akit keresel de nem arra hogy ez 3as ez 8 as mivel ezek változnak
2017. máj. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

6: mert ő azért jött össze egy ronda pasival, mert sz.ar az ízlése, ezért a helyes pasiktól undorodik. ;)

Szerencsére nem csak ez a két típus van. Létezik egy harmadik is, akinek nem csupán a külső számít, és képes szerelmet, ez által pedig vonzalmat érezni olyan iránt, aki nem tökéletes.

Ahogy az emberek többsége. Ellenkező esetben tele lenne a világ csúnya és átlagos szinglikkel, akik egy szép párra vágynak.

2017. máj. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

Második . A hülye életképtelen ember éhenhal a tál brokkoli mellett,mert az fújderossz ,aki meg éhes az megeszi ,nem várja a sültgalambot és ő életben marad családot alapít stb. No meg régi bölcselet ,hogy ronda nő alatt van jó p ina ,szóval ezerszer lelkesebbek ha végre valakit kapnak.

Természetesen soha nem szabad említeni hogy csak azért vagy vele mert az aktuális szépségkirálynő nem hozzád akart feleségül menni .de minimális ésszel rendelkező ember tudja mikor kinek mit kell mondani,és mikor kell bölcsen hallgatni.

2017. máj. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

#9: De aki az érzelmekre alapozná a kapcsolatot, az pont hogy ezt nem fogja átélni soha, mindig csak megjátszott érzései lesznek a nő felé. Ez az állapot meg szinte egyenlő azzal, hogy egyedül van, csak még azt a kis lehetőséget is elvette magától, hogy egyszer rátaláljon az igazi szerelemre.


Igen, p nát kap, meg családot alapíthat, de ez nekem nem elég.


#5-ös voltam.

2017. máj. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!