Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek tényleg ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek tényleg ennyire a külső számít?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen van egy kollégám 33éves 180magas sportos alkat,jóképű,jól öltözködik...az a tipikus jó pasi.(amúgy agyilag nem 1 nagy szám 1 targoncás). Az a lényeg,hogy minden nő(21-55-ig)odavan érte pedig a kollégám házas. Volt akivel lefeküdt volt,hogy mutatta az üzenetet ,hogy nyomultak rá. Én egy átlagosan kinéző 28 éves egyedülálló vagyok egyetemi végzettséggel de rám se néznek.Tényleg a külsőn múlik ennyire?
2017. máj. 21. 15:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
20-ás teljesen igazad van ez a büdös helyzet sajna
2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem a nagy büdös semmire, hanem egy tudatosan felépített fejlődésre, illetve olyan dolgokra, amelyek csak tőled függnek (vagyis pl. ne arra építs, hogy egy adott csaj jól reagál rád, hanem arra, hogy te kezelni tudsz majd bármilyen reakciót). Ezt huszonévesen is meg lehet csinálni (sőt, később is), épp elég példát láttam már rá.
2017. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mégis mit fejlesztesz?

A varánuszarcra nincs megfelelő reakció, ott nincs egy kommunikációs "magas labda" amit lecsaphatsz. Két dolgot tehetsz, elkulloghatsz vagy pofán csapod, vérmérséklet szerint.

2017. máj. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Azt fejleszd, hogy ne így reagáljanak rád többségében. A többit már leírtam, hogyan.
2017. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!