Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 éves nő vagyok, és PCOS...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 éves nő vagyok, és PCOS betegségem van valaki ezt el tudja fogadni?

Figyelt kérdés
Sajnos, nagyon szőrösödöm, naponta borotválkozni kell az arcomat, hogy ne legyek mindig borostás, és a többi helyről ne is beszéljek. Próbálom ezeket eltüntetni, de attól még alapból szőrös vagyok. Az alakommal nincs szerencsére gond, nem vagyok vékony, de a kövértől messze állok. Létezik olyan fiú aki ezt el fogadja?

2017. máj. 21. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Miért ne létezne? Nem minden emberből haltak még ki a régi eszmék. Nem mondom, hogy könnyű, de lehet azért párt találni. Nekem vitiligom van, mégis volt 2 komoly kapcsolatom. Persze kaptam negatív jelzőket is bőven, de hát ez ilyen. Szóval egyáltalán nem reménytelen a helyzet. ;)


24/F

2017. máj. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gondolom kezelteted magadat, szóval nem csak letudod annyival, hogy ez van és kész. (Ugye ha jól tudom valamilyen hormonális kezelést alkalmaznak ennél a betegségnél.)


A szőrösödés ellen lehet tenni, ha hajlandó vagy rá, akkor az oké lehet.

Hosszabb távon ami komolyabb nézeteltérést okozhat például az az, ha mondjuk meddő maradsz. Oké, ezzel együtt is el lehet fogadni a másikat, de azért nem kicsi próbája egy hosszú távú kapcsolatnak, mint például a házasság.


31F

2017. máj. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

És milyen kezelést kapsz? Mert ha rendbehozod a hormonháztartásod, aztán legyantázod mindened, nem fog, vagy csak normális mértékben fog visszanőni a szőr.

Tapasztalat, nekem is pcos-em van.

2017. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem olyannál semmilen háétrányban nem lennél, akinek szintén van valami kisebb problémája. Másrészt nem kell ezt egyből elmondanod az érdeklődő pasiknak.
2017. máj. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy kolléganőm, gondolom neki is pcos-e van, mert mindig borostás az álla és kvrvakövér, mégis párkapcsolatban él, szóval van ilyen. Kérdés, hogy te beérnéd-e olyan pasival, aki beéri veled, vagy kezelteted magad.
2017. máj. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Legalább nem esélytelen. Alig merek ismerkedni.
2017. máj. 21. 20:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én el tudnám fogadni.
2017. máj. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

#6 - a randikra fel tudsz készülni, kapcsolaton belül meg úgyis megbeszéled a másikkal. Aztán vagy elfogadja, vagy ha meg nem tudja elfogadni, akkor mehet amerre lát, nem?

Nem kell ezen annyi rágódni. :)

Ahogy mások is mondták és én is írtam már: orvosi kontroll + szőrtelenítés, nem kell ettől teljesen befordulnod huszonévesen.

2017. máj. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Keress jó endokrinológust, kezeltetsd magad, diéta, sport, gyógyszer stb. (Ajánlom dr. Benkő Éva oldalát), a szőrösödés jobb lesz, végső esetben létezik végleges szőrtelenítés, legjobb az elektroepiláció, hosszadalmas, nem is olcsó, de tényleg végleges (pl. nővé operált férfiak szokták így babapopsi-szerűvé formálni az arcbőrüket). Van remény, ne add fel! Ha a kezelést tartod, gyermeked is lehet! (34N)
2017. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meg vagyok elégedve az orvosommal, családi barát,tehát lelkiismeretes. A szőrösödésem megállt, egy idejenem vettem észreúj helyeken. Csak sajnos ahol van az is nagyon sok hely. De bízok benne, hogy valaki majd elfogad.
2017. máj. 22. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!