Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nincs terhességi tünetem...

Bogoc kérdése:

Miért nincs terhességi tünetem? Pcos betegségem van, lehet elhalt a terhességem?

Figyelt kérdés
3,5 héttel ezelőtt csináltam 2 pozitív tesztet, De cigi undoron és mellfájáson kívül semmilyen más tünet nincs. Néha nyúlós folyás, néha víz szerű.. Orvos október 10.
2016. okt. 4. 07:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert lehet, hogy a mázlisok közé tartozol. :) Megesik, hogy nincs meg a reggeli rosszullét és megúszod az elején a kellemetlenségeket.
2016. okt. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszod, de ennyire nincs?? Nem is érzem magam terhesnek, olyan vagyok mint előtte :)) nem tudom rossz érzésem van.
2016. okt. 4. 07:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Ne legyen rossz érzésed én sem voltam még orvosnál de pozitív tesztem van már két hete

Azonkívül, hogy érzékeny a mellem és puffad a hasam semmi más tünetem nincs

2016. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

És azt elfelejtettem oda írni 3.babám lesz van már két lányom az egyikkel egészen 4honapos koromig hánytam de olyan szinten hogy már gyogyszereztek a második lánnyal azon kívül hogy nőtt a hasam semmi tünetem nem volt

3-as

2016. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a szagokkal se volt bajom a 3 terhességemnél. De nem is hiányzott,hogy a wc-t ölelgessem, mindenen öklendezzek stb stb stb
2016. okt. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy?

Ha megnyuktat én is pcos vagyok irel. Nekem egész mostanáig semmi tünetem nem volt még most csincs semmi. Ha 12 hetes genetikai uhn nem láttam volna ficeregni lábaival meg karjaival kapálozni el sem hittem volna. Én az első 12 hetet végig aggodtam szedtem a merkformint ugye azt 12 hétig mondta a doki, meg a hormonpotlást. Mást nemtehettem vártam, tudom hogy nehéz. Nekem még mincs gyerekem 2 vesztettemma pco miatt.

Probálj megnyugodni és bízni a piciben!

Szedsz mercformint és hormonpotlást?

Én 5 hetesen voltam dokinál akkor megnézte méhen belül van és kaptam a hormonpotlást.

2016. okt. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán semmilyen terhessègi tünetem nem volt, ha nem marad el a menstruációm észre sem veszem, hogy terhes vagyok...csak ha már elkezdett volna nőni a pocim☺Se émelygés, se hányás se semmi pedig nincs semmilyen betegségem.Szóval nyugi nem lesz baj!☺
2016. okt. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nincs semmi baj, minden rendben van vele 😊 nekem sem volt semmilyen terhességi tünetem, csak annyi hogy több folyásom volt és nem jött meg. Se hányinger, se rosszullét, se mellfájdalom, semmi 😊 és mégis minden renben volt/van. Csak annyi, hogy van akinek semmilyen tünete nincs, van, aki egész nap a wc mellett ül. Te a szerencsésebbek közé tartozol 😊

Üdv, 30hkm

2016. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a sok jó és hasznos tanácsot illetve tapasztalatot. 28 éves vagyok, es még abszolút nem voltam orvosnál a terhességet illetően. 3 éve mondták meg a pcot. Azóta nem voltam orvosnál ezzel. De az az érdekes hogy az elején némi szagundor és minimális émelygés fennállt, 2-3hétre rá már semmi... Csak a cigi undor..
2016. okt. 4. 09:00
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egyik gyereknel sem volt semmi tunetem

Mashogy ereztem magam kb annyi

A vege fele volt annyi h kicsit jott fel a gyomorsav de ez anatomiai okok miatt mindenkinel eselyes...


Nyugi nem kotelezo rosszul megelni a terhesseget.

2016. okt. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!