Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan nők, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan nők, akik nagyon kedvelik az akciófilmeket, pont azért, mert hiányolják az azokban szereplő férfitípust a való életből?

Figyelt kérdés

Fel lehetne most hozni John McClane-t a Die Hard-szériából, vagy Jason Stathamet, Jean-Claude van Damme-ot, stb... Az ilyen férfikarakterek kiveszőben vannak a valóéletben: akik tökösek, kemények, tűzbe mennek a szeretteikért - még a halállal is farkasszemet néznek, ha kell, tehát nagyon jószívűek és érzelmesek is - nagyon sok akciófilmnek ez a sztorija. Olyan tűz van a tekintetükben, hogy beleremeg a föld, a párjuk mindig biztonságban van mellettük, jó humoruk van, tudják, mit akarnak, és mindig el is érik. A Chuck Norrisról szóló viccek sem véletlenül születtek:)


Vannak itt olyan hölgyek, akik pont amiatt akciófilm-rajongók, mert a való életben ritka lett ez a férfitípus? A két lábon járó tesztoszteronbomba? Mikor egy ilyen csihipuhival tarkított filmet néztek, kicsit mindig beleképzelitek magatokat a női főhős helyébe(aki általában összejön a férfi főszereplővel)?


Vonzóak számotokra az akciófilmes karakterek? Valóban hiánycikk a valóságban az ilyen típusú - szerintem nyugodtan ki lehet jelenteni - "alfahím"-típusú férfi?



2017. máj. 21. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Lol, mikor szingli voltam, pont így voltam:D

Amióta van barátom, egyáltalán nem érdekelnek az akciófilmek.

2017. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Hát bizony, nekem pl minden vágyam, hogy egy tesztoszterontól és verejtéktől bűzlő, lőtt sebes, macsó figura játsszon autósüldözősdit a járdán, mikor a nyári napsütésben shoppingolok.
2017. máj. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 Nem erre akartam célozni, csak manapság annyi "savazást" kapnak a férfiak, hogy egy apró kis probléma esetén is megfutamodnak, lelépnek, nincs bennük kitartás - az akciófilmes karakterek pedig ennek pont az ellentétei. Vélhetően sok nő titkon ábrándozik egy ilyen férfiról: akár mint Liam Neeson az Elrabolvából.
2017. máj. 21. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen fazonok börtönben ülnek vagy fognak ne hülyéskedj. Te szeretnél olyan nőt, mint Jolie a Salt-ban, vagy Lucy hmm? Ugye hogy nem.
2017. máj. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azért nézek akció filmeket, mert nem unalmasak, mint a romantikus filmek. :D Persze, hogy azt mondja az ember lánya, hogy aztamindenit de fullos ez a pasi, de attól még az életben nem lenne célszerű, ha valaki átmenne JohnWickbe. Sőt én inkább azokat a női hősnőket kedvelem, akik ugyanúgy pisztolyt ragadnak. Egy alfahímmel pedig nem tudnék mit kezdeni, mert nem az én kategóriám.
2017. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Még jó hogy hiánycikk.

El tudsz képzelni valakit aki egész nap vérben gázol, hazatérve meg egy csapásra mintaférj lesz belőle? Ugye hogy nem.

Minden kornak megvoltak az elképzelt szuperhősei, ugyanazt a népmesei karaktert alakították a kor ízlésének megfelelően: a sárkányt legyőző fehér lovas királyfit.

A középkorban voltak az elképzelt lovagok, most az akcióhősök, a jövő királyfija talán a "jóságos hekker aki csak az én accountomat nem töri fel" lesz.

2017. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem néha hiányzik ez a típus. Aki csendben van, ritkán viccel, folyton figyel, és olyan tekintélytparancsolóan nyugodt.


Szerencsére akadnak ilyenek az üzleti világban, jó magasan a ranglétrán. Nem csak a pénz miatt buknak a nők a sikeres férfiak, a legtőbbjükből sugárzik ez a tekintélytparancsoló higgadtság.


Kapcsolatot viszont nem tudok elképzelni ezzel a típussal.. nem látom, ahogy felvágja a paprikát a konyhában, ahogy felporszívózza a szobát, ahogy azért teper, hogy nekem is legyen orgazmusom..


Szép meg vonzó, de bőven elég, ha néha kívülről csodálom ezt a típust.

2017. máj. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szeretem az akciófilmeket, de pont nem azért, mert jaj, ilyen pasi, olyan pasi... hanem mert szeretem az izgalmas, végig feszült történeteket.

Való életben sem ezeket az überalfa macsókat szeretem. Persze fontos, hogy magabiztos, határozott legyen a férfi, de nem ilyen mértékben / szinten, és szerencsére manapság azért akad jó pár magabiztos férfi.

2017. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!