Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Nem értem Facebookon miért írogat egy pasi. Évente felbukkan egyszer-kétszer és rám ír. Hiába írom meg neki hogy semmit nem akarok tőle, nem érdekli. Nem nézem a külsőt, de akinek egy alapvető igénye nincs maga felé, azzal nem tudok foglalkozni. Értek ezalatt ilyet, hogy nagyon csúnyák a fogai, büdös, ápolatlan.
2017. máj. 22. 07:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Na mit gondolsz, mit akar?

Azt reméli, hogy úgy ki vagy éhezve, hogy már a gondolattól is benedvesedsz, hogy leszophatod. Valószínűleg szellemileg is ugyanolyan igénytelen toprongy, mint külsőre.

Azt nem értem, miért nem tiltod le? Nekem nem is tud írni, aki nem ismerős.

2017. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert utána azt hiszi hogy engem ő érdekel. De gondolkoztam már a letiltáson. De amúgy 1 normális mondatot nem tud írni.
2017. máj. 22. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, mit írsz neki, azt bátorítasnak veszi, mert te legalább visszaírtál!

Tiltsd le és kész!

2017. máj. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mit problémázol? Tiltsd le, aztán annyi.
2017. máj. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!