Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most ez mi a fenét jelent?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez mi a fenét jelent? Egy ilyen lány akarhat tőlem valamit? 21/f (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy lányt, és nagyon hamar elkezdtem többet érezni iránta mint sima vonzalom/barátság. Ő igazi szépség rengeteg férfi hever a lábai előtt, de egyébként nagyon megnyerő személyiség is ha valakinek van szerencséje megismerni őt, nagyon életvidám kedves és humoros is. Élvezet vele lennem mert nagyon megértjük egymást, nagyon hasonlóak vagyunk ALAPVETŐEN mert egyébként elég sok dologban különbözünk viselkedést illetően. Ő olyan amilyen, én inkább introvertáltabb típus vagyok aki nagyon nehezen nyílik meg bárkinek is de ez alól ő az egyik kivétel. Sajnos én elég romantikus típus is vagyok és emiatt lett talán egy rossz beidegződésem mert túl sok rossz tapasztalatom volt már ilyen ügyben. Pedig egyébként sok lány megnéz az utcán vagy kezdeményeznek mert állítólag helyes vagyok. Nekem mondjuk az a véleményem, hogy csak egy lány tud jól ki nézni, szóval én ezzel nem tudok igazából mit kezdeni én nem látom magam objektíven.

Viszont ez a lány... Olyan magával ragadó ahogy van és a hab a tortán, hogy ráadásul ő a legszebb lány akit életembe láttam, szinte hihetetlen, hogy ilyen létezik. Tényleg sokszor úgy érzem túl jó hozzám és nem is igazán hiszem el, hogy ez összejöhetne pedig nagyon vágyom rá titokban. Viszont az elmúlt két napban nagyon összezavart.


Igazából együtt voltunk pénteken és nagyon furcsán viselkedett furcsákat mondott. Először is szinte egész este csak velem foglalkozott beleült az ölembe is, velem akart inni folyton és táncolni. Ez még úgy nem volt furcsa mert ő elég közvetlen és ez simán lehet haveri gesztus is másokkal is csinálta már.Viszont amikor kicsit egyedül tudtunk lenni kettesbe hát nagyon furcsa volt. Tök komoly lett és elkezdett nekem beszélni a szerelmi ügyeiről, hogy őt mindig csak kihasználni akarják és, hogy nagyon kevés olyan van aki nem csak a külsejét látja és csak megdugni szeretné. Vagy hogy nem veszik komolyan és azt gondolják buta és, hogy egy csomóan azt gondolják hogy ő egy r/banc és összehozzák ezzel meg azzal és én ugye nem gondolom ezt róla? Én meg mondtam, hogy hát persze, hogy nem én ismerem őt és tudom milyen valójában.


Aztán adott egy puszit és megölelt és csüngött rajtam átkarolta a nyakam és csak nézett, mosolygott. Én is csak néztem nem tudtam mit csináljak vagy most ez mi? Kérdeztem tőle, hogy ha jól tudom tetszik most neked valaki igaz? (mert tudom, hogy van egy srác aki bejön neki beszélték a barátnőivel) És ő meg bólogatott, hogy aha és? Most róla akarsz beszélni?

Aztán persze mondtam, hogy nem és tovább ölelgetett meg olyasmiket kérdezett, hogy én mit gondolok róla? Miért jöttem most el ide vele? Én meg elmondtam őszintén, hogy mit gondolok róla és, hogy ő nagyon különleges lány és mennyire gyönyörű (kicsúszott a számon). És mondta hogy ó hát ezt se hallotta még, én meg csak ráncoltam a szemöldököm mondom jólvan oké. Ekkor meg elengedett és kérdezte, hogy na visszamegyünk? De én éreztem, hogy valami rosszat mondtam kérdeztem is de csak nevetett ,hogy jaj nem mondtam semmi rosszat. De muszáj volt még valamit csinálnom, megfogtam a kezét és visszahúztam és hát elő adtam neki egy rögtönzött monológot ha le akarnám írni se tudnám már de nem is akarom igazából mindketten csomót ittunk és visszagondolva szerintem elég cikinek érzem de szerintem egyébként nagyon szépen sikerült :D Mármint tényleg szerintem ilyet még nem mondtak neki. Azután megfogta az arcom és közel hajolt mint aki ideges még picit fújtatott is(!!!) a számat nézte, azthittem meg fog csókolni aztán a szemembe bámult de csak megrázta a fejét és elment.

Aznap este már nem szólt egy szót se hozzám sőt hamar haza is ment. Najó gondoltam ez ennyi. Ez volt pénteken, szombaton is találkoztunk volna egy buliba de arra az előbb említett okokból nem mentem inkább.


Aztán váratlanul írt nekem, hogy milyen kedves vagyok, hogy nem jöttem el pedig számított rám, szóval akkor ennyire gondoltam komolyan amit tegnap mondtam? Én meg amint láttam, hogy írt egyből akartam írni de aztán (mivel nem otthon voltam) közbe találkoztam egy csomó ismerőssel és csak kb 20 perc után tudtam visszaírni rendesen bár azelőtt meg írtam, hogy "pill" (azt lehet nem kellett volna) de mire írni akartam már láttam, hogy írta hogy jólvan teljesen mindegy, szia. Aztán már hiába írtam meg se nézte, de egész este töltötte fel a képeket a barátnőivel látszólag nagyon jól szórakozott. Ma délután láttam, hogy látta amit írtam de semmi, azóta sem.


Most meg mi van? Mit jelent ez, mégis mit akar tőlem? Tudom, hogy hosszú lett de fogalmam sincs, hogy most miért utált meg, komolyan nemtudom kihez forduljak mert ez tök magánügy, az ismerőseim nem tudják, hogy én bele vagyok zúgva ebbe a lányba és nem is akarom ,hogy feleslegesen megtudják. Mondhatnám, hogy nekem csak Ő kell és ha egyszer az enyém lehetne... De én ezt képtelen vagyok elhinni, hogy ebből lehet valami hogy majd pont én leszek az akit ő választ magának. Félek, hogy csak szórakozik velem, pedig nem olyan de mégis annyira furcsa. Nem értem egyszerűen mi van most?


2017. márc. 5. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Most az van, hogy igazi cirkuszibohóc van belőled csinálva, szépen magyarosan fogalmazva.


Bár nem zárom ki, hogy egy hatalmas kamu az egész.

2017. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Most épp egy másik könyvet olvasok, bocsi! :)
2017. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A legrosszabb ***** válasza:
Lenyűgöző, csodálatos példája annak, hogy az átlagtól jobban kinéző nők hogyan szopatnak be bárkit, aki egy hangyányit meg merészel nyílni nekik. Ez a típus mindig előadja a hattyú halálát a léptékekkel csúnyácskább hapsiknak, hogy őt mindenki csak kihasználja, átveri, közben meg minden pasast szétmanipulál, meg az ujjai köré csavarja őket. Persze ezt a szituációt ő megint úgy értelmezi, hogy egy tökátlagos szemét pasi megint csak meg akarta dugni őt, megint csak dugásra lett volna jó. Meglepő módon egy Ryan Gosling típusú atomcsődört hogyhogy soha nem szoktak ezek a csinos lánykák lekoptatni, hm, hm. Felettébb elgondolkodtató. Hányok a nőktől! De legfőképpen a cicababáktól. Lelketlenek, üresek, alattomosak, képmutatók, köpönyegforgatók.
2017. márc. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ez az. Én nem ilyen típusnak ismertem meg.
2017. márc. 5. 22:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen agyalásokkal("miért pont én kellenék neki?") totálisan hazavágjátok az ilyen szituációkat, és töketlennek tűntök a nők szemében, majd mentek a barátzónába. Pedig óriási mázlistának kéne érezned magad, hogy egy bombázótól ilyen jeleket kapsz, az öledbe ül(!), és minden valószínűség szerint a vonzódását próbálta kifejezni feléd. Te meg mit csinálsz? Agyalsz. Mi a fenének? Sokan csak távolról nézik ezt a nőt is sóvárogva, epekedve, neked meg beleült az öledbe, ember!


Ezek azok a pillanatok, amikor határozottségra várnak a nők. Olyan, mint amikor a hazakísérés után álltok az ajtóban, és babrál a kulcscsomójával, mert csókot vár. Olyankor lépni kell, nem agyalni. Te is kaptál egy csomó jelet, és nem viselkedtél férfi módjára. Majd ne lepődj meg, ha "cukinak" meg "aranyosnak" fog tartani ezután - na, onnan lehetetlen küldetés visszalépni a potenciális férfipartnerek listájára:(


El kell hinni ilyen jelek után, hogy igen, ez a nő téged akar. Nem mást, hanem téged. Ha ez akkor nálad megvan, ez a kérdés sem születik meg, hanem valószínűleg most is döngetnétek. Önbizalom és határozottság.

2017. márc. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5... Ezt te sem gondolod komolyan ugye ?

Egyértelmű, hogy a kedves lány csak kiborult éppen és rámászott az éppen kéznél lévő fiúbarátra.


Ha történt volna köztük bármi, akkor most azt olvasnánk kb hogy "Mért tette velem ezt a lány ? Tegnap összejöttünk, de ma már egy magas izmos bunkóval kavar"

2017. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tanácsot nem éppen tudok adni, mert ez itt kevés ehhez.

Nem vagyok egy nőfaló, csábító, Casanova, de b+, ha egy csaj akiért oda meg vissza vagyok és az arcomat fogdosva néz a szemembe 10 centiről, akkor nem állok mint egy f.asz és várom, hogy lesmárjon hanem megteszem én. Max elküld a francba vagy mittudom én. Egyébként, ha annyira akarna és ilyen magabisztosságú, szép csajról beszélünk akkor lesmárt volna ő. Én így ennyiből azt tudnám mondani, hogy játszadozik, mert nem találja a helyét. Hiába szép, valóban tarthat attól, hogy csak a puncia miatt hajtják annyian.

2017. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tényleg hosszú lett.
2017. márc. 6. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Átkarolta a nyakad, mosolygott rád, adott egy puszit, veled akart táncolni, majdnem megcsókolt...Miért nem éltél az alkalommal? Akkor kellett volna lépni és megcsókolni, és nem tökölni. Nyilvánvaló, hogy arra várt, hogy lépj.
2017. márc. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!