Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csinos szép arcú nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csinos szép arcú nőről csak arc fotók vannak neten (társkereső, facebook) akkor általában kövér?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nekem jo alakom van,sportolok mégis csak az arcomrol vannak kint kepek.

N25

2017. máj. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
81%
Én pl duci vagyok és a megtévesztést elkerülendő, mindig teszek ki magamról egy teljes alakos képet. Semmi értelmét nem látom ennek a megtévesztésnek, legkésőbb a találkozásnál kiderül, ha meg nem tetszik neki ez, akkor jobb nem is pocsékolni az időt. Ez van, nem fogom takargatni :)
2017. máj. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, ha szerintem egy ilyen fotó szánalmas, akkor azt mondom, hogy társkeresőkön a kockás hasat villantó csávók az igazán azok, s biztos nem a full értelemről híresek ;)
2017. máj. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem. Én teljesen vékony vagyok. Régen mikor társkeresőztem direkt nem akartam egész alakosat. Facebookon van kint, de csak az ismerőseim láthatják, vannak képeket amiket még ismerősökön belül is szelektálok pl bikinis, strandos. A facebook számomra nem társkereső, ott hiába akarna velem egy vadidegen ismerkedni, nem írok vissza, nem jelölök vissza.
2017. máj. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
85 kiló voltam még pár hónapja, de simán csináltam olyan arcképet, amin nem látszottam kövérnek, úgy hogy semmi utómunka nem volt benne. De ez nem bizonyítja, hogy MINDENKI kövér, akinek csak arcképe van. Pl. van, aki utálja, ha fotózzák, a szelfi más, mert ott ő irányít. Nagyon sokan sokkal jobb arcukat tudják mutatni, ha magukat fotózhatják. Saát magad meg nehéz messziről fotózni, hacsak nem szelfibottal. vagy simán csak szeret szelfzni.
2017. máj. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja, és még valami: én ezt nem tartom megtévesztésnek: a FB nem tásrskereső, az ismerősök tudják hogy néz ki az ember, és nyilván senki nem azt a képet rakja ki, ahol a legelőnytelenebb.
2017. máj. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Bocsánat, félreértettem a kérdést, én csak a FB-ról írtam most.
2017. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!