Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért küld egy srác napi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért küld egy srác napi szinten félmeztelen képeket magáról? Így akar meghódítani?

Figyelt kérdés
Most ismerkedünk még csak, de pár hete ez megy, mindig jönnek tőle ezek a pózolós képek, az egyébként nagyon szépen kimunkált izmos testéről. Amúgy rendesnek tűnik, és tetszik is nekem, ezt viszont nem tudom hova tenni, és azt sem értem, mit vár, mit írhatnék a képekre.
2017. máj. 22. 15:25
1 2
 11/16 anonim válasza:
Ne gyere vele össze,gyanus! Ha én lány lennék nem jönnék vele össze!
2017. máj. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
De hát a személyiségéhez az is hozzátartozik, hogy egy gyökér proli, aki félmeztelen képeket küldözget magáról. :D
2017. máj. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
48%

Mert tudja, hogy csorgatod rá a nyálad azért.

Amúgy meg nem mindegy, hogy mit mondunk? Pár nap múlva úgyis lefekszel vele majd itt fogsz értetlenkedni, hogy miért csak szexre kellettél.

2017. máj. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Jaguar, te vagy a Gyakori Ezópusza. (ez dicséret)
2017. máj. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig szakítsd meg vele a kapcsolatot,míg nem kedveled meg mégjobban. Hogy miért ? Előttem már leírták. Sajnálom.
2017. máj. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerinted aki komolyan gondolja a dolgot az félmeztelen képekkel bombázza a másikat mikor még csak az ismerkedési fázisban vagytok?

Ès honnan tudod, hogy a személyiségét nem csak megjátsza? Nekem borzasztó taszító lenne egy ilyen pasi. Övé lehet a világ legjobb teste az első kép után befejezném az ismerkedést egy ilyennel.

Őrizd meg a méltóságod azzal, hogy hanyagolod.

2017. máj. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!