Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 28-35 év közti lányok csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dj Bax kérdése:

28-35 év közti lányok csajok merre jártok szórakozni kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Haverommal megállapítottuk hogy strandon is ilyen korúak vagy alig vannak vagy pasijukk van és azzal vannak, discoban alig vannak tele vannak úgy mond fitalokkal 17-23 körliekkel legtöbb vagy pár 40 körül vagy fölötte meg mikor várakba meg ilyen látványosságokba vagyunk akkor is inkább pasival vannak

Tehát merre találunk ilyen korú facér lányokat? (elsősorban ezen korosztályú lányok válaszait várom)


2017. máj. 22. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pina.hu.
2017. máj. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
A hálóból átjárok a nappaliba.
2017. máj. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Ugyan nem vagyok egyedülálló, de pontosan ugyanoda járok szórakozni, mintha az lennék, ill. ilyen helyekre járnak a szingli barátnőim is, szóval remélem nem gond, hogy válaszolok.


Koncertek (rock/pár fajta metál/ska/reggae vonalon leginkább), pubok, színház, mozi, bowling, billiárdos helyek, szabadulós szobák, utcai fesztiválok (Food truck show, sörfesztiválok, ilyesmi), zenei fesztiválok (hogy melyik, az a line up-tól függ), éttermek/kajáldák, számomra érdekesebb kiállítások, a Kutatók éjszakájára is jártam minden évben, amíg Budapesten éltem. Túrázni, kirándulni is sokat járunk, mikor merre. Régen rendszeresen jártam (akár egyedül, akár barátokkal) a Margitszigetre, Dunapartra, Gellért hegyre, Városligetbe, János-hegyre is például.


Persze ezek közül sok helyre nem feltétlenül ismerkedni jár az ember, de a fő kérdést megválaszoltam :) :)

2017. máj. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%

Nekem az erdő a legjobb kikapcsolódás. Oda viszont pont azért megyek, hogy egyedül lehessek a gondolataimmal.

Nyáron ha van időm akkor természetes strand.

2017. máj. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Budapesten elek es az instantba jarok tobbnyire! A multkor a froccsteraszon lattam meg ilyen korosztalyt!

A morrisons 2-ben 30 felett ingyenes a belepo,ugyh ott is vannak.

N

2017. máj. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 28 vagyok és én mondjuk főként koncertekre szeretek menni. Akvárium klub, A38, Budapest Park, Kobuci kert, nyáron fesztiválokra 1-1 napra ha van olyan fellépő akit szeretek, az Arénába is nyilván megyek koncertekre, meg ahol éppen van:) Ezen kívül házibuliba megyek, szórakozóhelyre csak 1x-2x egy évben. Moziba szoktam még menni, oda haverral mivel párom nincs. Balatonra srandolni max 1-2 napra szoktam a családdal egy nyár alatt. Aztán én még szeretek a városban flangálni, akár egyedül, beugrani 1-2 boltba de nem feltétlen vásárlás a célom, csak nézelődök, iszok valahol egy kávét vagy veszek egy fagyit, leülök a duna partra ha olyan helyen vagyok, nézem az épületek stb legtöbbször teljesen egyedül. Ez nem olyan szórakozás de pl velem ilyenkor is lehetne ismerkedni.
2017. máj. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

31 éves vagyok. Egyedül nem szerettem/nem szeretek nagyon eljàrni. Egyedülàllóként leginkàbb otthon voltam. Néha a baràtnőimmel beültünk kajàlni valahova,dumàltunk, moziba mentünk, vagy bowlingozni. Ezek még mindig megvannak.

Amióta a férjemmel összejöttünk, vele és néha a haveri körével ( akik mind hozzàk a pàrjaikat) jàrok el rock koncertekre, biliàrdozni, bowlingozni, moziba, étterembe, strandra. De szeretünk otthon is lenni, jàtszunk, sorozatokat nézünk, olvasunk, van hobbink is.

2017. máj. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én pl.színház,operaház,étterem,mozi,múzeum, koncert,lovarda,kulturális rendezvények,jóga,masszőr.Diszkóba nem szoktam járni,max.céges bulikra és családtagok,barátok szülinapi,névnapi,évfordulós stb.bulijára.Strandolni sem sűrűn,esetleg wellness-ezni néha,de nem igazán szeretem a vizet,nem is tudok úszni.

32/N

2017. máj. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én most foglalt vagyok, de a szórakozási szokásaim nem változtak meg azóta, hogy facér voltam. Diszkóba sosem jártam nagyon (3évente 1x, társasággal, akkor nem pasizni mentem)... inkább sétálni a Duna-partra, színházba, moziba (igen, egyedül is), kiállításokra, vagy kiültem a városban egy padra vagy a Múzeumkertbe olvasni, ha jó volt az idő, koncertekre (inkább ilyen ücsörgősre, nem pogós rockkoncertre).
2017. máj. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!