Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem szórakozni/kikapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem szórakozni/kikapcsolódni a leányzót? (Én 23F, ő 18L)

Figyelt kérdés
23F vagyok, alakulóban van egy kapcsolatom, nagyon szeretjük egymást, kb 4 hónapja beszélünk intenzíven, minden nap teló, sms, talik, 3. alkalommal találkozunk majd, hova kellene vigyem? Olyan helyet szeretnék, ami nem csak pl egy kajálás, hanem vmi dúsabb program, hogy egymásé is legyünk és felejthetetlen legyen. Pest megyében lakom, Pilisen. Valakinek valami ötlet? Köszi!

#szórakozás #18/L #/kikapcsolódni #leányzót
2013. júl. 16. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ágyadba :D
2013. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem is jártok, 3.alkalommal talalkoztok, és már szexet akarsz?
2013. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Osztom az elsőt :D
2013. júl. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Monoron a negresco körül van egy tó, a közepén egy koktél bár, elég romantikus hely! Ha jól tudom fürdeni is lehet a tóba :D
2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sétáljatok egyet az erdőben, piknikezzetek, beszélgessetek. Szerencsére ahol laksz, elég sok szép hely van :)
2013. júl. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket, az ágyas is jó :D (már majdnem megvolt) nagyon közvetlen és aranyos leányzó, odaadó, törődő, szeretnivaló! Bújik oda, fekszik az ölembe, én az övébe, stb..:P Monoron az a tó nagyon jól hangzik, nagyon tetszk, biztos ki lesz próbálva :D Köszi!
2013. júl. 17. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!