Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj, ha rendszeresen sminkelek?

Figyelt kérdés
Nem gondolom magam ronda nőnek, jó az alakom, szép a hajam, a fogaim és kaptam az aránylag szép arcot, de nagyon szeretek sminkelni. Nekem nem fáradtság, szívesen bíbelődöm vele, viszont annyi helyen olvasom, hogy a férfiakat taszítja a smink... "Megnézném én ezt smink nélkül", "nem látom az arcát a sok sminktől", "strandra kell a nőt első randira vinni" és hasonló kommenteket olvasok abszolút ízlésesen sminkelt nők képei alatt. Valóban ennyire nagy bűn ez?
2017. máj. 22. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
29%

Nézd, engem taszít és ha a párom nagy ritkán sminkel, kiborulok. Én VALÓBAN a természetességet szeretem, nem a minimál sminket. Sok nő azt hiszi, hogy egy férfi se látja a különbséget. Hidd el, én igen és nekem számít is. De az én véleményem annyira nem releváns számodra, az én párom nem sminkel rendszeresen, számodra meg mindegy, hogy engem mi taszít.


Sminkeljen akinek jól esik, csak ne akarjon a párom lenni.


26/F

2017. máj. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem. De nem szeretem, ha a nő több időt tölt a sminkeléssel, mint velem. Még akkor sem, ha ő szívesen bíbelődik vele. Gondolom a hölgy sem örülne, ha én meg valami hülye számítógépes játék előtt ülnék napokat, pedig lehet, hogy azzal is jó elbíbelődni, a valóságban viszont mindkettő elég magányos dolog.



Szóval egy szolid sminkkel semmi bajom, sőt, tetszik is, de azért ne ekörül forogjon az élete

2017. máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Személy szerint én jobban szeretem ha valaki smink nélkül jár, majd ha kell kisminkeli magát (ízlésesen) és egy teljesen új, szebb valakit kapok egy randira például.

Meglepetésekkel nincs bajom de jobban szeretem ha a sminkkel lepnek meg, mint a levételével...

Ha túl sok az baj! Az egyenesen taszító (számomra).

Jó lenne ha egy képpel ("kb. ilyen" google kép) mutatnád mennyire sminkeled magad.


Emberek különbözőek, ez az én véleményem.

2017. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az arcod szép smink nélkül is akkor nekem nem gond.

Ha ránézek egy nő arcára, nagyjából a második gondolatom az, hogy reggel mikor felébrednék, kinyitnám a szemem és ránéznék akkor kellemes érzés töltene el vagy sem.

A túl sok és ízléstelen smink valóban megtévesztő lehet, de szerintem az pont olyan lányoknál jellemző akik pont nem tudják belőni azt, hogy nekik mi áll jól mert nem foglalkoztak elég időt magukkal és annak megismerésével, hogy mi az ami elég és mi az ami nem.


Nagyjából olyan mintha egy férfi több pozitív visszajelzést kapna néhány kiegészíző után (karóra, ezüst nyaklánc, stb...) aztán rakna 25 láncot a nyakába mert, ha egy ilyen jó benyomást keltett akkor a 25 sokkal jobb.


Az viszont valóban idegesítő lenne, ha a barátnőm heti 20-30 órát mással sem töltene csak sminkeléssel.


Amúgy azt is észrevettem, hogy itt nagyon sokan hatalmas ellenszenvvel vannak a dohányzással kapcsolatban, holott Magyarországon elég nagy létszámban vannak jelen a dohányosok. Néha érdekes, hogy milyen "szentéletű" emberek vannak itt.

2017. máj. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
11%
Én hányok attól ha valami rá van kenve az arcára. Mindig készen kell állnia a spontán csókolózásra, összebújásra, és ilyenkor előfordulhat hogy simogatom, vagy megnyalom, megharapom. Sőt, ritkán más testrészemet is az arcához dörzsölném. Szóval legyen teljesen tiszta. Az alapozó olyan mintha koszos lenne... Egyedül a szempillaspirált szeretem, mert az nem befolyásol semmit.
2017. máj. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Sunshinedoll ***** válasza:
83%

Nem baj.

Egy pasim se szólt meg azért, mert sminkelek.


A normálisabbjait nem szokta az ilyesmi zavarni egyáltalán, mert a normálisabbja felfogja, hogy nekik ehhez semmi közük.

2017. máj. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
#6 Mókás, hogy direkt finoman szurkálódsz, mert az önérzetedet zavarja, ha egyes pasasoknak nem jön be, amitől te szebbnek érzed magad, netán kimenni sem mersz nélküle. :) De egy igazi nőnek nincs szüksége maszkra.
2017. máj. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen smink a nőn, mert a pötsödet az arcának dörgölnéd... színvonalas asszonykáid lehetnek.
2017. máj. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%
Ha még ez is baj a férfiaknak, akkor ne is legyen barátnőjük. Aki sminkel, az ribi, aki nem, az igénytelen...
2017. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én eddig csak itt találkoztam ezzel a hozzáállással. a valóságban nem láttam még olyan férfit, akinek baja lett volna a sminkkel.
2017. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!