Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki lenne a nők szemébe ha ki derülne a párjukról hogy volt gumi nője? Mert annyira szerencsétlen típus vagyok hog alkalmit se tudok össze hozni.

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 20:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Miért derülne ki? Bemutatod? Ez szerintem pont az a dolog ami csak rád tartozik.
2017. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Honnan tudná meg? Ez nem olyan dolog amit elmesél az ember.


Az a cikibb inkább, hogy nem tudsz folyamatosan újítani a masztubálásban, hogy ne legyen ilyesmire szükséged.


Off kérdés: Milyen "bábod" volt? Olyan ronda igénytelen "kétezres évek közepi" változat, vagy valami márkásabb "de luxe" változat? Igaz azok 5000 dollár körül kezdődnek, szóval az elsőre tippelnék. Az meg minden, csak nem szexuálisan ingerlő. Sőt... Pont a fordított hatást éri el már képen is.

2017. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Küldesz róla képet?
2017. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neee! :D Egy flashlight vagy mi nem lett volna elég? Ez így nagíon gáz :D
2017. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

akinek ciki, az gyorsan dugja el a vibrátort...


szexshopban női vibrátorból fogy a legtöbb.. az óvszer után.

2017. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha rengeteg kèpet raktàl fel ahol a gumi nőddel vagy facebookra ès kiírtad hogy kapcsolatba vagy vele màris van nőd ès őt hidd el nem zavarja hogy gumiból van..
2017. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
:) komolyan az nem gaz, hogy neked van guminőd de kicsit fura hogy mas akar rola egy kepet. Amúgy ez nem szerencsétlenség. Majd összejön. Ne add fel.
2017. máj. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

Nekem gumi birkám van .Azt toszom.

Sokkal praktikusabb,nem kell annyit levegő bele+nem zavaróak a végtagjai :D

2017. máj. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

En imadom a szexualis jatekszereket! En meg keszitenek is rolatok kepet! Semmi ciki nincs benne! Nekem meg vibrim van.

N

2017. máj. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem. Ennyi erővel a vibrátor is ciki lenne, de azt sem tartom annak.

Szóval inkább guminő, mint hogy prostikhoz mászkáljon, azaz élő embereket használjon ki. A játékbaba mégiscsak humánusabb.

2017. máj. 23. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!