Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csajok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti összejönnétek egy raccsolós sráccal?

Figyelt kérdés
Sajnos elég csúnyán ejtem ki az r betűs szavakat, és az ebből eredő önbizalomhiány miatt társaság/emberek között sem szívesen beszélek. Talán emiatt is vagyok még mindig szűz pedig már lassan a húszas éveim közepét taposom. Nektek mennyire ellenszenves és zavaró, ha egy pasi raccsol. El tudnátok képzelni vele egy kapcsolatot? Szívesen elmennék logopédushoz, de fogalmam sincs hol keressek olyat, aki felnőttekkel foglalkozik.

2017. máj. 19. 21:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%

Akkor te nem ezzel a szöveggel csajozol?

-Répa, retek, mogyoró, korán, reggel ritkán rikkant a rigó.

2017. máj. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
a Habsburgok szokása a raccsolás... Ők meg királyok (is lehetnének ) szóval, mintha nemes lennél. Járjál szmokingban aranyzsebórával pártedlivel.... az operába olyan társaságokban alapkövetelmény! Bocsi, pasi voltam remélem van humorod:)
2017. máj. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

#1: A vicc az, hogy talán azt tudom a legnormálisabban kimondani. De amikor a következő szavakat kell kiejteni: Feri, Erika, kerekek

Akkor legszívesebben megölném magamat, hogy ne szégyenkezzek többet.

2017. máj. 19. 21:18
 4/18 anonim ***** válasza:
#1 vagyok: Szeretnék adni valami hasznos tanácsot is adni: Egy filmben láttam,ahogy egy srác szmüveges lett (nagyon ronda,sztk szemüveget írtak fel neki,semmi divat), és végig azon rettegett,hogy másnap mit fognak szólni a többiek a suliban,ki fogják cikzni,stb,ő is úgy volt vele ki mint te: legszívesebben megölné magát,akkor nem kell szégyenkeznie..másnap bemebt a suliba,persze hogy mindenki megtalálta..egy visszahúzódó srác volt.. és amikor az iskola nagymenője is megkapta ugyanazt az ótvar szemüveget,teljesen máshogy viselkedtek vele a többiek,igaz,ő is máshogy kezelte a szitut,nem görcsölt rá.. "óóó,milyen jól néz ki rajtad az a szemöveg",meg ilyesmi volt a reakció.. szóval,tanulság: ha nem úgy kezeled a raccsolásod,mint valami szégyent,akkor nem is lesz az.. ismered a hibáidat (nincs tökéletes ember), próbálj tenni ellene vagy fogadd el,de ne csinálj belőle ügyet..inkább fogd fel úgy,hogy ezzel kitűnsz a tömegből :)
2017. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én is raccsolok, bár ahogy idősödtem, sokat javult, de simán észrevehető, viszont sosem éreztették ezt velem. Szerintem akinek van egy kis sütnivalója, az nem piszkál, nem ítél el. Ez egy beszédhiba, amin szerintem nagyon nehéz alakítani, főleg felnőttkorban. Viszont ha emiatt ilyen problémáid vannak, hogy komplexusod lett miatta, mindenképp kellene szakemberhez fordulnod. Sőt szerintem egy jó pszichológus is sokat tudna segíteni.

Ellenszenvesnek nem ellenszenves, de lehet, ha nagyon csúnyán raccsol, akkor inkább sajnálnám csak, és abból nem lehet kapcsolatot építeni.

2017. máj. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Szia! Szerintem ez nem hátrány, engem nem zavarnak efféle beszédhibák. Menj ismerkedj, ha elfogadod magad így, akkor mások is el fognak fogadni. Menj ismerkedj, és tégy úgy mintha nem is raccsolnál! :) 20/lany
2017. máj. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
27%
a fhancia nőket nem zavahja!
2017. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te vagy az, glóf Lobelt Ledfold, a laktáli lokkant holonymaló Lotteldamból?!


Szókincsfejlesztést javaslok. Nekem bejött. Elkezdtem kerülni a rémséges er betűs szavakat, úgy nem volt feltűnő a beszédhibám.


Hidd el, az önbizalomhiány taszítóbb, mint a raccsolás.


Üdv Ԙ

2017. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Költözz ki külföldre angol nyelvterületre. Nekem sem tökéletes a kiejtésem, viszont az amerikai angolhoz tökéletesek az "r" betűim.
2017. máj. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9: Igen én is azt vettem észre, hogy ilyen flegma amerikai akcentusom van. Írd be a google translate-be ezeket a szavakat: Feri, Erika, programming és angol nyelven hallgasd őket vissza. Ugyanúgy ejtem ki őket. Főleg utóbbinál veszem észre, hogy magyarul is szinte csak így tudom kiejteni a magyar jelentését. Tehát drasztikusan nem raccsolok, mert valamennyire lehet hallani az r kiejtését, de nem tudok olyan érces/éles r hangot kiadni, hanem inkább ilyen magánhangzóval egybemosódó elnyújtott hangzása van a beszédemnek.
2017. máj. 19. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!