Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as szingli férfiak, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as szingli férfiak, akiknek van lakásuk, autójuk, de évek óta nincs párjuk, vagy soha nem is volt és kicsi az esélye, hogy lesz párjuk. Titeket mi motivál nap mint nap a munkátokon, hobbitokon (:D) kívül?

Figyelt kérdés
2017. máj. 22. 22:57
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Fejben nincs rendben? Amennyiszer engem átvertek a nők, az már 3 volt. Ebből 2 megcsalás volt, egy pedig hisztérikás sárkánnyá változott, mikor elmúlt a szerelem (2-3 év). Pedig hidd el kedves kommentelő, hogy rendes, tisztességes, okos (némelyik többdiplomás)nők voltak. Csak minden nő megváltozik egy idő után. Ki 1-2-3 év után, ki a kritikus 5-7 év után, ki a 14-15. évben. De mind váltani akar, más férfi kell nekik egy idő után. Még a legrendesebbe is benne van a hajlam. 10 ből 1-2 max 3 ha kivétel. Vannak szerencsés férfiak, akik megtalálják azt az 1 et, 2-őt, aki nem ilyen és egy életet kitart egy rendes (dolgozik, nincs káros szenvedély, nem káromkodik, stb)férfi mellett. De vannak olyan férfiak, a legtöbb, akik belenyúlnak abba 7-8 ,,jóba", aki nem ilyen és át fogja verni a férfit.
2017. máj. 23. 11:55
 12/20 anonim ***** válasza:

"hogy a fszba lehet 30 fölött, egzisztenciával rendelkezvén nő nélkül lenni?! "


Úgy h nem fogok ráugrani az első nőre csak azért mert pinája van. Pont az olyanokat tudják a legjobba kihasználni mint TE !

Mert ti nem mérlegeltek. Annyi van h huuu itt egy csaj meglehet dugni hurrá. Végre van egy nőm.


Aztán amikor bejelenti h terhes és megtartja a gyereket akkor majd tedd föl magadnak ezt a bizonyos hogy a fszba lehet c kérdést.


"Szóval valami fejben nincs veletek rendben nagyon."

Persze okvetlenül. Azért végeztem egyetemet és van 160 + E-s fizetésem h az első FKF-s söprögetővel összeálljak ! Kösz h szólsz ! Kimaradt a mérnökin.

2017. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"hogy a fszba lehet 30 fölött, egzisztenciával rendelkezvén nő nélkül lenni?!"


Attól, hogy van egzisztenciád még nem lettél a világ legnagyobb dumása, nem lettél jóképű, nem lettél szakértő a nők terén, és még egy csomó minden.


Én kapcsolatban töltöttem több mint 10 évet (egymás utáni két kapcsolatban), 35 voltam, mikor szétmentem az utolsó párommal.


Azt hittem, hogy ugyanolyan könnyű lesz ismerkedni, mint 25 évesen volt, vagy 30 körül. A fenéket. A normális nők nagy része már családdal él, gyerekeket nevel, a tinilányok nem mozgatnak meg, aki meg egyedül van mint én, az általában beleunt a nők közül is abba, hogy átverték, megbántották, etc, és nem is akar kapcsolatot, inkább begubózik egy könyvbe otthon egyedül.


Ez persze a karriernek jót tesz, akár nő, akár férfi az illető, az elmúlt 2 évben ha egy húzósabb melóra önként jelentkezőt vártak, én maradtam bent az irodában, ezt persze értékelték a főnökeim is, jó fizetés, előléptetés, jön az egzisztencia, de ettől még sem a potenciális partnerek száma nem nőtt meg, sem én nem lettem hirtelen az a férfi, akitől a nők rögtön hanyatt esnek

2017. máj. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Igen ez a 35-42 év az átmenti a férfiaknál, ahogy látom. A huszonéves nők már annyira nem mozgatják, a 30-asok elkeltek. Aztán fordul a kocka, jönnek 45-50 között a menetrendszerű válások, halálozások (minden 4. férfi) és hirtelen sok nő egyedül lesz és kezdenek a férfiak után nézni. Van egy 60 éves ismerősöm, férfi, nem egy adonisz, kövér is ennyi évesen. Napi 40-50 levelet kap 50-es elvált, özvegy nőktől. Alig bírja levakarni őket.
2017. máj. 23. 22:33
 15/20 anonim ***** válasza:

egy szóval sem mondtam h igénytelen nőkkel kell összejönni, csak poert p/*/nája van.

Nézzetek már körbe! a 20 körüli lányok több mint a fele a 30-40 es egzisztenciás "férfias férfiakat" keresi!!!!

Ezért nem értem hogy mit hisztiztek...

én vagyok 26, és mi jut? hát nem sok, mert elvárások azért vannak, én pedig nem vagyok egy görög félIsten, sem szépszemű szerető, sem gazdag ficsúr, jó verdával.

Szóval nem értek egyet.

2017. máj. 24. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

#9:


igen, nálam nincs rendben valami,hiszen

-kedves vagyok a nőkkel, azt szeretem ha ők is ugyan úgy élvezik a dolgokat mint én (főleg az ágyban)

-nem akarok domináns irányító fél lenni, hanem egyenrangú

-kicsit sem adok a látszatra, az ésszerűséget, a motorom már kicsit kopott és "kezdő" naked gép, de mivel mindenre bőven elég és megbízható képtelen vagyok "menő" mutogatós sportmotorra váltani csak a menőség miatt, és hasonló az autóval is

-nincs menő napszemüvegem, sőt egyáltalán nincs, csak a bukósisakomba épített :)

-nem adom elő mekkora húúúúdenagy hím vagyok, mert őszinte vagyok, és annyira nem megy ez a szánalmas szerepjátszás, hogy kiröhögöm ha egy másik pasitól ezt látom amikor egy nőnek játssza magát, mert nem tudom visszatartani, annyira átlátszó, volt is már ebből bonyodalom

-nem dicsekszem a házammal, és a vagyonommal

-unalmas vagyok: nem bulizok, csak járom az 1000 km-es környéket, hegyeket, tudományos témák érdekelnek, kirándulás, természet, csobbanás

-ahhoz tartom magam amit a nők MONDANAK, pedig már tudom egy ideje, hogy ez nagyon rossz megközelítés, mert maguk sem tudják mit akarnak, így amit mondanak az gyakran az ellenkezője annak amire vágynak

-életemben 4 szelfit csináltam eddig, és műmosoly, és a mű elszánt nézés sem megy hozzá.

-szóval nem vagyok elegendően látszatember, ami nagyon nagy hátrány manapság

2017. máj. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
2017. máj. 24. 13:57
 18/20 anonim ***** válasza:

"Nézzetek már körbe! a 20 körüli lányok több mint a fele a 30-40 es egzisztenciás "férfias férfiakat" keresi!!!! "


Ez a nagy GYK-s urban legendek egyike. 30-40 közötti férfiként ezzel sosem találkozom, de a GYk alapján úgy kellene levakarnom magamról a nőket.

2017. máj. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Én sok 20 as nőt látok 30-as férfiakkal. De ez akkor is legend. Ugyanis a legtöbb nő csak vár, hogy egy vele hasonló korú (+5 év még jó) és szimpatikus férfi leszólítsa. A 30-asok többsége meg már csalódott, kevésbé meri leszólítani a 10+ évvel fiatalabb nőket.
2017. máj. 24. 21:13
 20/20 anonim ***** válasza:

értem... tehát vele hasonló korú, +5 év, de a 20-as csajok 30-as pasikkal járnak...


Számolj már, hogy a 30 éves férfi már akkor az elméleted szerint nagyon nem 20-as nővel jár, a 25 -ös nő meg nem 30-as pasival...


hibádzik a matek

2017. máj. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!