Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt a helyzetet mégis hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a helyzetet mégis hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Tegnap szóba elegyedtem az egyik csoporttársammal, akivel még eddig nem volt alkalmam beszélni, és amolyan 'perfect match' szituáció alakult ki közöttünk, a barátnőim is megjegyezték, hogy valami van a levegőben. Helyes, kedves srác, 25 év körüli, sokat beszélgettünk azóta, illetve már kettesben találkozót is lefixáltunk. A bökkenő az, hogy van egy kb. 4 éves kisfia. A részleteket nem ismerem teljesen, hiszen tényleg csak tegnap kezdtünk beszélgetni. Külföldön járunk egyetemre, ő más nemzetiségű, illetve a kisfia egy harmadik országban van, komplikált egy szituáció.

Megvallom őszintén, engem sokkolt a gondolat, hogy 20 évesen apa lett, ez nem éppen fér bele az ideálomba. Én 22 vagyok, ha 10+ év múlva történt volna ez, máshogy reagálnék, de most fenntartásaim vannak a kapcsolatot illetően. Elég régóta nem találok hosszútávra párt és teljesen összezavarodtam.

Hogyan lehet ezt helyén kezelni?



2017. máj. 23. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem akarnám ezt folytatni így, az biztos. Egy párkapcsolat enélkül is tele van bonyodalommal, kéne ez a fenének
2017. máj. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Túl szép volt, hogy igaz legyen. :(
2017. máj. 23. 14:18
 3/5 anonim ***** válasza:
10 perc beszélgetés alapján még Hitler is tűnhet a lelkitársadnak...
2017. máj. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Idén leszek 23, ha gondolod leszek a "perfect match"-ed. Szingli vagyok, nincs gyerekem és dolgozom. Ha csak szex kell arra is vevő vagyok, velem mindent meglehet ám beszélni ;)
2017. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 nem mondtam, hogy 10 perc beszélgetés után történt ez. Nem sűrűn fordul elő szerintem, hogy ennyire vibráljon valahol a levegő. Nem akartam kisregényt írni sem, de szerintem elképzelhető a szituáció.


#3 mivel külföldön élek, kissé nehézkes lenne megoldani a légyottokat. ;)

2017. máj. 23. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!