Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell majd kezelni azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell majd kezelni azt a helyzetet, amikor majd bejövök egy lányt?

Figyelt kérdés
Eddig rám se bagóztak a csajok. Az érdekelne, hogyha mégis egyszer lesz majd egy lány, aki elfogad minden hibámmal, azt hogyan kell majd kezelni?

2017. máj. 23. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
nem a tini társkeresési problémákhoz akartad ezt írni?
2017. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy gyűjtöd az xp-t.
2017. máj. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"amikor majd bejövök egy lányt"?


Nevezni Dzsárdzsár binsz! Alássa szoligálja! Nem barátlok ütleg!

2017. máj. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

:DDD


Nyugika, kérdező, ez a veszély téged nem fenyeget. Úgyse fogják érteni, amit írsz/mondasz.

2017. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
amúgy olyan mintha eg külföldi google fordítóval próbálna meg velünk beszélni
2017. máj. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lényegében egyetlen szót írt el amin felakadtatok.


A kérdésre viszont érdemi választ én sem tudok, mert velem is ez van. Nem tudom, hogy hogy fogom kezelni huszon pár évesen az első csókomat vagy bármi mást. Feltéve, ha egyáltalán megtörténik. Értem én, hogy ezek természetes dolgok, de ennyi idő után már szerintem más ez mint azoknak akik 14-16 éves korukban túlestek ezeken. Főleg, ha a lánynak is már mondjuk az ötödik leszek a sorban.

2017. máj. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!