Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félreértem a helyzetet? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félreértem a helyzetet? Vagy bejövök neki? 16-lány

Figyelt kérdés

Van egy fiú, évfolyamtásram. Sosem beszélgettünk. Kb egy hete megkérdezett vmit, amiről hosszasan elbeszélgettünk.

Valamint elhívott egy csapatversenyre.

Tudom, hogy ebből sok nem derül ki.

De egy olyan fiúról van szó,akivel a sziánál több nem volt.

Vélemények?



2016. okt. 2. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A hosszas beszélgetés során biztos rájött hogy van benned valami ha jól eltémázgattatok. Hát ebből még nem lehet amúgy sokat mondani, hát szorosabb lett a kapcsolatotok főleg ha eddig egy sziánál nem volt több xd akkor jelentősen... Nem tudom csapatverseny alatt mit értesz, hát de menj el ha akarsz valamit a sráctól és bejön neked, és akkor alakul ez... Azt azért jó lenne tudni hogy van egy barátnője a srácnak...
2016. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Na de a kérdésre válaszolva ebből nem igazán lehet eldönteni hogy bejössz-e neki. Ne ítélj elhamarkodottan mert tudod az olyan lesz mint az a tipikus szitu h a csávó leszólítja a csajt mert elejtette a tárcáját, de a csaj egyből tolja a dumát hogy "van barátom." xdd érted...
2016. okt. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!