Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kezeljem a helyzetet, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezeljem a helyzetet, ha úgy néz ki, bejövök egy arab pasinak?

Figyelt kérdés

Velünk jár egyetemre, tisztességesen tanul, de akkor is...kicsit fenntartásaim vannak a mostani helyzet miatt, meg ugye más a vallása.

Ti beszélgetni azért elmennétek vele vagy már most kikosaraznátok? Már sejtettem, hogy tetszem neki, de Facebookon most írt egy olyan kérdést, ami ezt nyilvánvalóvá is tette.

Megbántani nem szeretném, mert amúgy nagyon kedves, tisztellettudó.



2016. febr. 8. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
az egyetemi menzán/büfében beszélhetsz vele..vagy nagyon publikus kávéházban,ha annyira érdekel
2016. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Időben építsd le.

A kultúrája is más. Az nem úgy megy, hogy te majd szakítasz, ha valami nem tetszik. Addig amíg ő nem mondja, addig nincs vége.


Jobb bele se kezdeni.

2016. febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
34%

Szabadulj tőle!

Egy idő után a rabszolgájává tesz.

2016. febr. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Nővéremnek volt arab párja. Eleinte semmi gond nem volt aztán elő jöttek az arabokra jellemző viselkedési dolgok. Elkezdte megmondani nővéremnek mit húzhat kivel barátkozhat ha a férfi családja jött látogatóba nem mutatkozhatott a férfi tagok előtt stb.

Pedig Angliában szocializálódott férfi volt akinek nem sok köze volt látszólag a gyökereihez. És mégis elő jöttek a kulturális különbségek. De a szakításuk zökkenőmentesen zajlott. Megértette miért nem működik a dolog. 3 évet voltak együtt ha jól emlékszem.

Tehát én a helyedben leépíteném finoman.

2016. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Amúgy nem kell bedőlni ennek a "nagyon kedves, tisztelettudó" álarcnak, mert csak megjátsszák magukat. Nekem is volt egy ilyen arab munkatársam, aki nemrég érkezett az országba, mint menekült. Mindenkinek a kis kedvence volt, a kedves, aranyos, humoros Mohammedke, de én átlátok a szitán... Néha láttam, hogyhogy fogja a kést. Mint aki éppen gyilkolni készül. Ráadásul facebookon elég durva videókat lájkolgatott. Egyébként valami hülye magyar hozzá ment feleségül. Annak a lánynak annyi.
2016. febr. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi szépen! Még nem válaszoltam neki, eddig igazából csak tanulmányi okokból írt rám, de akkor nem is fogok.
2016. febr. 8. 17:24
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:
Meh, attól függ. Az arabok nagyobb játékosok, mint a magyarok, de nekem rengeteg nagyon nagyon rendes arab ismerősöm van, úgyhogy attól függ, mennyire vagy jó emberismerő. A magyaroknál nem rosszabbak, egyébként :D
2016. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ha az a terved, hogy 6 év múlva csak a szemed látszon ki a ruhád alól és a másik 3 feleségével és 8 gyerekével legyél egész nap akkor menj oda hozzá. Ha nem akkor keress egy Magyar fiút az egyetemen. XD
2016. febr. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!