Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a köztudatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a köztudatban, hogy egy szép nőnek mindig van valakije és szinte soha sincsenek egyedül?

Figyelt kérdés

Ha kiindulunk abból, hogy a szépségük okán valószínűleg válogatósak, akkor ez afelé tolja el a dolgot, hogy akár évekig is egyedül lehetnek, mire találnak egy megfelelő pasit. Felhozhatjuk azt a tipikus, jól ismert jelenséget, hogy velük szinte minden ürge csak dugni akar, ami miatt sokuk el is van keseredve. Szóval gyakorlatilag a tűt kell megtalálniuk a szénakazalban társkeresés címszó alatt.


Viszont - szintén a szépségük okán - mindig sok pasi legyeskedik körülöttük, "holdudvaruk" van, és emiatt pedig arra lehet következtetni, hogy egyik kapcsolatból ugranak bele a másikba, tehát a kérdésben leírt jelenség ilyenkor állításként is megállná a helyét.


Korábban volt egy nagyon szép osztálytársam egy OKJ-n, magas, vékony, szőke, hosszú haj - a tanfolyam egész ideje alatt szingli volt, no de a telefonja sokat csörgött, és hol egy Robi hívta, hol egy András, hol egy Zoli, stb., és minddel jóízűeket dumálgatott. De szilárdan állította, hogy nincs barátja. Nehéz elhinni az ilyet...


Mi lehet akkor az igazság? Van itt csinos, férfiak körében népszerű nő, aki tud választ adni - töltött már hosszabb időt egyedül vagy azért zömében kapcsolatban tölti az idejét? Ha meghalljuk ezt a kifejezést, hogy "szingli nő", akkor a legtöbben egy feltűnően csinos nőre asszociálunk, szóval ez az egész valószínűleg nem igaz. Kíváncsi vagyok a válaszokra, a férfiak meglátásaira is.



2017. máj. 25. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én meg egyértelműsíteni próbáltam, hogy hiába írják azt, hogy ez nem így van én tapasztalatból tudom amit tudok, mert nem kockaként nőttem fel a 8.-on.
2017. máj. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
A lényeg az, hogy egy ilyen lány még, ha nincs is kapcsolatban, magányos soha nem lesz.
2017. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Törvényszerű, hogy aki/ami szép, az kelendő, keresett.
2017. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, ja hogy itt az a kérdés, hogy szoktam-e szexelni kapcsolaton kívül? :D Persze, hogy szoktam, szeretek szexelni, de ha addig várnék vele, amíg megtalálom a nagy Ő-t, akkor meg is őrülnék. Nem apáca vagyok.
2017. máj. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
6%

#5 vagyok, ja hogy itt az a kérdés, hogy szoktam-e szexelni kapcsolaton kívül? :D Persze, hogy szoktam, szeretek szexelni, de ha addig várnék vele, amíg megtalálom a nagy Ő-t, akkor meg is őrülnék. Nem apáca vagyok.



de egy férfitól elvárjátok hogy az legyen,nemtudok komunikálni ezért nemkellek komoly kapcsolatra,nemvagyok joképű ezért nem copnak le

2017. máj. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2017. máj. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy nincs a szép nőknek barátjuk, alkalmi szexpartnereik vannak. Robi, András, Zoli ilyesmik lehettek. Ahogy vannak férfiak között olyanok, akik szinglik hivatalosan, de gyakorlatilag minden hétre jut nekik alkalmi szexpartner, ugyanúgy vannak nők, akik ezt csinálják. Nem mindenki akar elköteleződni valaki mellett.
2017. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanazért amiért egy jóképű srácnál állandóan a jaj meleg vagy kérdéssel jönnek.


Bizonyos emberek nem értik h függetlenül a kinézettől.

Nem mindenki kapcsolatfüggő.

2017. máj. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!