Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők hogyan tesztelik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hogyan tesztelik, hogy mennyire kitartó egy férfi?

Figyelt kérdés
2017. máj. 25. 22:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Vajna Tímea hónapokig nem volt együtt a férjével mert Amerikában volt és nemrég találkoztak egy rövid időre de ugyanúgy dúl a szerelem közöttük. Nem csalták meg egymást pedig megtehetnék bármikor. Andy igazán sármos pasi és mindent megad a feleségének, megbízik benne. Pedig simán kihasználhatná a felesége, de mégse teszi. Sajnos a mai párkapcsolatokból hiányzik a bizalom. Ha egy pár nem találkozik egy hónapig, rögtön megy a gyanakvás, aztán valamelyikük megcsalja a másikat.
2017. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Miben kitartó? Az udvarlásban, a céljai elérésében, a rosszkedvem eltűrésében? Ezek tök különböző dolgok. A tesztelésben meg nem hiszek, szerintem megalázó dolog feladatok elé állítani a másikat és fejben pontozni, majd ítéletet hozni, hogy átment vagy megbukott. Én nem így gondolkodom.
2017. máj. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ott megy félre egy kapcsolat, mikor bárki elkezd bárkit tesztelgetni...:D

Egyébként meg minden ostoba stratégia fölösleges, ha az illető meg akarja kerülni, meg is fogja kerülni. Nem vagyok egy egyből ágybabújós ember, azt leszögezem. Ugyanakkor abszolút elutasítom ezt a "másik fölött akarok állni" dolgot -azáltal, hogy tesztelem. Én abban hiszek, hogy legyek kellően őszinte, nyitott és laza ahhoz, hogy ő ne akarja titkolni a szándékait előttem. És nem, ez nem azt jelenti, hogy kelletem magam, hanem azt, hogy nem játszom az elérhetetlent, akinek nehéz megfelelni (mert azokat cseszik át a legelőször). Ha nem kell tartania attól, hogy én elítélem vagy megalázom azért, ahogy viselkedik, akkor meg fogja mutatni, milyen ő. És nekem az kell. Ha komolytalan, akkor az is kiderül, ha komolyan gondolja, akkor komolyan is fogja gondolni úgy is. Nemet mondani meg bármikor tudok, bármire akkor is. Eddig ez jobb szűrőnek bizonyult, mint belekényszeríteni valakit egy helyzetbe, akár az önmegtartóztatásba, akár abba, hogy teperjen le. Azt kell nézni, mihez kezd a "szabadságával", akár kapcsolat, akár ismerkedés.(: Akkor vagy jó, ha úgy is kitart melletted.

2017. máj. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az én "csajom" analizált, én meg nála onanizáltam. Vannak akik gondolkodnak egy kapcsolaton, vannak akik megélik.
2017. máj. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!