Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, hogy viselitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, hogy viselitek, ha a párotok nyilvános helyen a feneketeket simogatja vagy rápaskol?

Figyelt kérdés
Ilyenkor kapnak egy laza "dorgálást" vagy ha épp nem egy tömött utcán vagy parkban sétáltok, akkor belefér? Hogy reagáltok ilyen helyzetben?

2017. máj. 24. 11:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
30%
A volt barátnőim szerették, ha a feneküket fogom. Persze, nem csapkodtam vagy markolásztam mint egy kiéhezett vad, csak finoman megfogtam, végigsimítottam, akár úgy is hogy többen látták. Volt aki külön kérte, hogy fogjam a fenekét, mert ő szereti :D 27/f
2017. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem szokott ilyet csinálni, mert tudja, hogy mi az, ami csak kettőnkre tartozik
2017. máj. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
69%
Én sem találkoztam még olyannal, akit zavart volna.
2017. máj. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
58%
Nagyon gáz. Azért ennyi önuralma legyen már a pasinak. Bár ezeknek agyuk sincs ....
2017. máj. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
75%
Láttam ilyet nemrég a metró mozgólépcsőn, a srác a lány seggét markolászta rettentő indiszkrét módon. Engem nem érdekel, nekem is van szexuális életem, nem sajnálom tőle, de egyszerűen annyira kiéhezett és szánalmas volt
2017. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
61%

#4 Tehát egy jogi diplomával a hátam mögött, azért nincs agyam, mert megfogom a párom fenekét?


Érdekes elméleted van.

2017. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
76%
Otthon csináld nagy diplomás Úriember (bár itt bárki állíthatja magáról xD). Senki nem kíváncsi rá.
2017. máj. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
51%
Engem zavar, ha a párom ezt teszi, vagy ha a buszon vagy mondjuk sorban állás közben, vagy a munkahelyemen ha épp ott van valamiért ő is. Ilyenkor mondom, hogy ne most, ne mások előtt, ő meg megsértődik, hogy mit érdekel engem mások véleménye... Ez egy bosszantó játék, amit mindig eljátszunk.
2017. máj. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
A jogi diplomának nem előfeltétele, hogy ne legyél suttyó.
2017. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%

Azt hiszem, hogy ez egyfajta birtokosi kinyilvánítás: "Látjátok, ő az enyém!" Valószínűleg egy másik büszke hirdetmény is: "Nézzétek, szexuális kapcsolatban vagyunk."

Ízlés dolga, meg talán érettségé is.

2017. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!