Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem válaszol senki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem válaszol senki társkeresőn?

Figyelt kérdés

Olyanoknak írok csak, akik közeliek, intelligensnek, de legalább műveltnek tűnnek (írásképből látszik), alacsonyabbak nálam, illetve ~80 kiló alatt vannak.


Nem (teljesen) Ctr+C - Ctrl+V alapon írok, mindenkinek a levelébe beleírok valami olyat, amiből látja, hogy elolvastam a bemutatkozását - már ha van, ami elég ritka. Rendszerint annyi a "válasz", hogy elolvassa a levelet, megnézi a profilomat, aztán cirip-cirip, megy az élet tovább.


Egyetemet végeztem, ápolt, igényes vagyok, megvan a stílusom. Mindenki azt írja kommentekben, hogy ezek a fontosak, csak ezek után jön az, hogy hogy néz ki az ember és ez elvileg felülírja azt, hogy pocakos és szemüveges vagyok. Mivel itt mindenki az igazat írja mindig, így feltételezem, nem ezzel van a baj.


Vagy a végén kiderül, hogy mégis kamu az egész és 100%-ban csak a külső érdekel minden nőt? Áh, az tuti nem igaz, legutóbb egy leendő tanárnő hagyott figyelmen kívül, tőle talán elvárható, hogy ne kinézet alapján ítéljen.


2017. máj. 26. 09:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
20%

Légy türelmes.....és ha teheted felejtsd el a netes társkeresést, inkább személyesen próbálj szerencsét.

Az a NŐ aki már megüti a közepes szintet minimum 5 levelet kap naponként, abból egy jó része csak szexet akar,a többi lehetőség közül meg akkor választ ha valamelyik tényleg felkelti az érdeklődését.Amíg van miből válogatni addig válogatnak, pont ezért használják a netes felületet, mert nagyobb a választék.

Aztán van az a szint aki 3-5 levelet kap havonta,mert éppen nem annyira előnyös képet rakott fel magáról vagy nem egy megyeszékhelyen lakik, ő már általában veszi a fáradságot és visszaír egy bemutatkozó levélre, de legbelül pontosan tudja, hogy egy távkapcsolat csak időlegesen működhet.

Férfiként írom ezt Neked, nagyon sok Női ismerősöm társkeresőzik, többségük elvált, és sokan pont arra használják amire való, hogy ne gubózzanak be és legalább verbálisan foglalkozzanak velük. Nagyon sok hirdető évek óta fenn van ezeken a portálokon, még az is lehet hogy közben kapcsolatban él, csak keresi az utódot.

2017. máj. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
69%
A társkereső egy férfinál csak rombolja az önértékelést és elferdíti az értékítéletet. Belecsöppensz egy olyan világba, ahol nincs kisugárzás, szikra és kémia(amikkel az életben ugye jól lehet hódítani), viszont vannak buta szabályrendszerek, sterilitás, felszínesség, üresség és személytelenség. Joggal gondolhatod válaszok híján, hogy minden nőnek csak a külső számít - erre pedig pont az élet cáfol rá. Tehát az életben próbálkozz, ahol valóban be tudod vetni a csáberődet, hagyd ezt a rideg netes posványt a fenébe.
2017. máj. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
15%

Meg is érdemled ha társkeresőzöl!

És látszik hogy a diplomával intelligenciát nem adnak...

2017. máj. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Netes társkeresőn csakis a külső számít. Nem lehetetlen ott ismerkedni, de a legtöbb nő pont azért van ott fent, hogy testű pasit kifogjon azoktól, mint akiket a környezetében élőben talál. A személyiség csak onnantól számít miután lefeküdtetek.

Én azért társkeresőztem, mert egyszerűen olyan helyen dolgozok, ahol csak férfiak vannak. Arra jutottam a netnél még a tescoban is jobb ismerkedni.

2017. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
...hogy jobb testű pasit fogjon ki..
2017. máj. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%

A netes társkeresők a nőknek valók, illetve a külsőre átlag feletti férfiaknak.


Átlagos férfiként nem rúgsz ott labdába. A társkeresőn egyéb ingerek hiányában a külsőd alapján ítélnek meg a nők (hiába írnak mást). Mivel az összes ilyen oldalon több férfi van, mint nő, ezért könnyen választhatnak. Ha írsz üzenetet, azzal maximum addig juthatsz, hogy megnézi a profilképed (aminél könnyen talál jobbat).


Persze erre most jöhetnek a válaszok, hogy "de nézd csak meg, hány átlagos vagy akár csúnya pasinak van barátnője\felesége". Ez igaz is, viszont azoknak a pasiknak a túlnyomó része nem társkeresőkön ismerte meg a párját.


Szerintem hagyd a fenébe a netes társkeresőket, ahogy előttem írták, inkább próbálkozz a való életben. Ha nem is vagy egy matyóhímzés, a szövegeddel, kisugárzásoddal (amiket ugye a társkeresőn nem tudsz bevetni) érhetsz el sikereket.

2017. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Na jó, itt mindenki azt írja, hogy az életben próbálkozzak, de hogy? Utálok emberek közé járni, és nem is fogom felrúgni az egész eddigi életemet és jellememet csak azért, hogy ne legyek egyedül (értsd: nem fogok hirtelen, egyik pillanatról a másikra introvertáltból extrovertálttá változni - nem mintha ez lehetséges lenne egyébként is). Utcán leszólítani valakit nem szabad, meg mondjuk szerintem elképesztően kínos is; boltba nem azért jár az ember, hogy ismerkedjen, amiben van is valami; tömegközlekedésen mindenkinek a fülében van a zene; akkor mi marad? A hobbim 100%-ban férfiakat vonz csak, hobbit meg nem csak úgy "talál" az ember, annak jönnie kell magától. Egyedül abban reménykedhetek, hogy ha végre sikerülne munkát találni, akkor ott valami mesebeli változás áll be az életemben, de erre is 0,1% az esély, csodák nem léteznek.


Nem is azzal van a bajom, hogy "tízpontos" nők nem válaszolnak, mert nem is nekik írok. Azzal van bajom, hogy a szintén diplomás, értelmes, intelligens nők se látnak túl a külsőségeken, ahogy észrevettem. Vagy tényleg ennyire van kikből válogatni? Nem vagyok én abban annyira biztos. Terepszemlét tartottam a küldetés előtt, és azt láttam, hogy a férfiak nagy része funkcionális analfabéta, a képeik putri minőségű szelfik vagy krumplival lőtt bulifotók, leírásuk vagy nincs, vagy semmit nem mond... és mindez nem számít, ha jóképű az illető.


Én meg itt vagyok 24 évesen és a legtöbb, amire valaha jutottam lánnyal, az 16 éves koromban csók volt, az is tulképp szánalomból. Persze én vagyok az, akinek a "barátai" folyton jönnek panaszkodni a párkapcsolataikról, de amikor én felhozom a témát, hogy lehetne segíteni nekem is, akkor egyből eltűnik mindenki és hirtelen senkinek nincsen egyedülálló nő ismerőse...

2017. máj. 26. 12:03
 8/24 A kérdező kommentje:

+1

Amikor sapkát húzok, hogy nyújtsa a fejemet, illetve a kecskeszakállamat meghagyom, nem tűnök a tükörben annyira borzalmasnak, úgyhogy teljesen érthetetlen. Mondjuk a túlsúlyomból 0 gramm az izom, de még így is 10 kiló az a plusz, szerintem nem számít az annyit.


Most jön majd az, hogy én milyen jogon várom el, hogy a nő csinos legyen, ha én nem vagyok sportos. Egyáltalán nem várom el. Csakhogy a társkeresőkön nagyjából így oszlik meg testalkat alapján a női mezőny: vannak soványak, vannak csinosak... aztán hatalmas ugrás következik és egyből az extrém kövérek jönnek. Az én kategóriám a nagyjából +10 kilóval teljesen kiesik (ez amúgy hogy sikerült? ezt viccen kívül, tényleg nem értem), és azért szerintem nem nagy önzőség(?), ha azt mondom, hogy az én BMI-indexemnél meghúzom a határt.

2017. máj. 26. 12:12
 9/24 anonim ***** válasza:

Minek akarsz baratnot most ugy komolyan ? Azert mert masnak is van ?

Vagy azert, hogy legyen kivel d*gni?

Talan azert ,hogy ne legyel egyedul?

Nem szereted az embereket , de azert teged kedveljenek mar es irjanak vissza ..

Mire mar ne haragudj a diplomadra meg arra, hogy pocakos vagy meg szemuveges ? Ez aztan vonzo tulajdonsag ..

Mindegy nem bantani akarlak ,de ha mondjuk 30 nobol egy sem ir vissza akkor ott veled van a gond!

2017. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Te hogy neztel szet a ferfiak kozott, csak nem ugy, hogy noi profillal regisztraltal? Szinte minden hapsinak van noi profilja is, nem lehet, hogy te valojaban ferfiaknak irkalsz? Nekem eppen most irt egy 130 kilos pasi, en kereken 50 kilo vagyok, szerinted megsertodik, ha ignoralom es nem irok neki vissza? Igenyesnek es "macinak" mondja magat az adatlapon. Szerintem meg igenytelen es nem latja realisan magat.
2017. máj. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!