Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 27 évesen szűz vagyok? Mennyire tolerálják ezt manapság a lányok, nők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nem volt barátnőm, pedig már lassan fél éve próbálkozok párkereséssel.

Arcra kicsivel áltag alatti vagyok, testalkatra nagyon sovány, de már 2 hónapja edzek,tehát ez változni fog. Egzisztenciám a magyar átlagnak megfelelő. Nincs semmiféle kattom, vagy ilyesmi. Mit csinálhatok rosszul? Miért nem kellek a nőknek? Tényleg odáig süllyedtünk, hogy szégyen a szüzesség?



2017. máj. 26. 10:24
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, szoknom kell az új teló méretét?
2017. máj. 26. 10:26
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem szégyen a szüzesség,

csupán te pörögsz rajta most.

Netán azzal indítod az ismerkedést, hogy "Szia, én még szűz vagyok!" Azután lépnek le látványosan a nők, miután elmondtad nekik, hogy még nem szexeltél?

Fél év amúgy semmi - ha 26 éves fél évesen kezdtél el egyáltalán ismerkedni, akkor a te döntésed is volt részben, hogy addig ne legyen nőd.


21/L

2017. máj. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A barátom ismerkedésnél őszintén elmondta, hogy még az és ő is korodbeli. Értékeltem, hogy nem játszmázott, meg takargatott semmit és nekem ez egyáltalán nem hátrány, hanem egy semleges tény, úgyis idő egymás szexualitását megismerni, ha valakinek van tapaaztalata, akkor is.

Persze, biztos vannak lányok, akiket ez zavar, ahogy férfiak is, de szerintem normális lelkületű, huszonéves lányoknál nem kizáró tényező általában. (Persze harmincx évesen mar elgondolkozik az ember, hogy mi lehet az oka annak, ha szűz valaki, de ez már más téma)

2017. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem a szüzességed a bajod, hanem a kommunikációs képességeid. Tanulj és gyakorolj. (Könyvek, tréning, internet, való élet)
2017. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
!
2017. máj. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nem azzal kezdem, hogy szűz vagyok, de szerintem ezt illene tisztázni.

Amúgy nem hiszem, hogy gond lenne a kommunikációs képességemmel, pláne, hogy önbizalmam is van.

2017. máj. 26. 11:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Ha van önbizalmad,miért nem sikerült eddig egy nőt összeszedned ? Nem kezdenék szűz sráccal.
2017. máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

Nálam sajnos ez hátrány lenne.

Nem azt mondom, hogy 15 évesen már szexelni kell, de pl én életem párját úgy szeretném megismerni, hogy túl van már 1-2 tapasztalaton, és itt sem arról beszélek, hogy a fél város már megvolt neki...

Csak tudja, hogy mi az, hogy kapcsolat, meg tudja, hogy mit is szeretne a másiktól, legyen konkrét elképzelése.

Szerintem tapasztalat nélkül mindenki egy kicsit túlidealizálja a kapcsolatokat... ha már túl van 2-3 kapcsolaton, kudarcon, szerelmen, jobban megismeri önmagát is, hogy mit is vár el valójában, mi az ami belefér meg mi az, ami nem.

Ezért félnék ilyesmibe belevágni.

2017. máj. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem speciell nem érdekelne, hogy szűz vagy sem.

Persze van igazság abban, is, hogy jobb ha tapasztaltabb kapcsolatok terén, de nem ez alapján döntenék, hogy összejövök vele vagy sem.

Nem értem, mit kell ezen a szüzesség témán kattogni, aki szeretni fog, azt nem fogja zavarni és valószínűleg gondoskodni fog arról, hogy ne legyél az. Akinek meg számít az, hogy mennyire vagy gyakorlott ilyen téren, az meg nem jön össze veled azt csá.

Nem kell ezen annyit agyalni. Valaki szégyelli, valaki leszarja...

2017. máj. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Van akinél ez erény és van akinél hátrány.

Nekem soha nem volt szűz partnerem és valahol ott legbelül engem ez megnyugtat, mert van összehasonlítási alapja, így megfontolt döntést tudott hozni. Ha valakinek csak egy partnere volt és hall ezt-azt, akkor felmerül a kétely hogy vajon tényleg a megfelelő partnerrel van-e együtt.

2017. máj. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!