Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire gáz, hogy 27 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy 27 évesen szűz vagyok? Mennyire tolerálják ezt manapság a lányok, nők?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy még nem volt barátnőm, pedig már lassan fél éve próbálkozok párkereséssel.

Arcra kicsivel áltag alatti vagyok, testalkatra nagyon sovány, de már 2 hónapja edzek,tehát ez változni fog. Egzisztenciám a magyar átlagnak megfelelő. Nincs semmiféle kattom, vagy ilyesmi. Mit csinálhatok rosszul? Miért nem kellek a nőknek? Tényleg odáig süllyedtünk, hogy szégyen a szüzesség?



2017. máj. 26. 10:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van,sok olyan srác van aki azért nem szűz ennyi idősen mert elment pénzért prostizni, na azokkal nem szívesen kezdenék, viszont az hogy még nem voltál senkivel az nem lenne kizáró ok.Sőt, sokkal jobb mintha a fél városon átmentél volna.Nálam nem jelentene hátrányt. 20/L
2017. máj. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt elmondani egyből a csajnak. Max azt fogja hinni, hogy zavarodban kicsit béna vagy.
2017. máj. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, hogy szűz vagy. Szerintem egyáltalán nem gáz, és emiatt nem utasítanálak el. Ami jobban foglalkoztatna, hogy miért vagy szűz? Oké, benne van az átlag alatti külső, ahogy írtad is. De szerintem ehhez párosul egy kis önbizalomhiány és teszetoszaság, amit messziről megéreznek a nők, hiába próbálod rejtegetni. Szóval ez lehet az oka. Maga a szüzesség és a tapasztalatlanság engem egyáltalán nem zavarna.

27/N

2017. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, egyszerűen nem akartam barátnőt, pedig volt, hogy 19 évesen bepróbálkozott nálam egy szép lány.

Tehát nem lehet barátnőm, mert nem dugtam meg 3 nőt? :c

2017. máj. 26. 12:44
 15/17 anonim ***** válasza:
A kérdésedben még azt írtad, hogy nem kellesz a nőknek. A válaszodban pedig, hogy lehetett volna nőd. Most akkor melyik? :D A szüzességre ne fogd szerintem, ez a legtöbb lánynál nem gáz.
2017. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Maga a szüzesség nem is gond, de 27 évesen nincs semmilyen tapasztalatod párkapcsolatok terén. Ami elég szokatlan azért. Nehéz ügy, talán ha találsz egy hasolóan tapasztalatlan lányt.
2017. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eléggé gáz. Ez komoly? Viszont attól még, hogy valaki sok lánnyal volt, nem biztos, hogy jó az ágyban. Azért jó lenne, ha nem ezzel foglalkoznál, hanem a párkapcsolati részre helyeznéd a hangsúlyt, a többi meg jön magától.
2017. máj. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!